Autor Zpráva
Dandys2012
Profil *
Zdravím..

co si myslíte o www.kamionaci.com ? Dejte vědět.

Díky.
Taurus
Profil
Je to přeplácané obrázky a reklamou. Nevyznám se v tom. Některé vtipy jsou bez diakritiky, grafika je docela smutná šedá myš. V logu ti chybí "i" na konci, resp. to tak vypadá. Chybí tomu detail, zachování nějaké optické mřížky, uspořádání...
Dandys2012
Profil *
Co myslíš tim zachování optické mřížky a že tomu chybí detail?
Taurus
Profil
Souvisí to s prací s prostorem, ve kterém se cítím utiskovaný. Detail namátkou třeba část s registrací: co odsazení, nastavení typu písma vyplňovaného uživatelem, rozmazané písmo grafiky a jeho špatná čitelnost?
Mistr
Profil
Dandys2012:
(1) Postrádám klikací odkaz. V místech, kde bych ho očekával, je přihlašovací formulář. Proč to?
(2) Na stránce se vyskytuje poměrně značné množství reklam.
(3) Barva textu odkazů není vůči pozadí příliš kontrastní.
(4) Postrádám údaje o autorech webu a kontakt na ně.
(5) U novinek není datum, k němuž jsou novinky aktuální.
(6) K výpisům zákazů jízd (či dalším výpisům) je vhodné uvést zdroj odkud bylo čerpáno.
(7) Máte s autory her domluveno, že je můžete použít na svém webu?
Dandys2012
Profil *
Všechny hry jsou free a můžou být umístěny kdekoliv. Zdroj je muj mozek a moje poznámky v notýsku.. to by bylo trapný uvádět.
dandys2012
Profil *
Mistr: ještě prosimtě bod 1.. proč musí bejt vlevo vrohu klikací odkaz? A klikací odkaz na co, prosimtě?
Ivy
Profil
Mistr myslí klikací logo (hlavičku), viz Nejčastější chyby na webu, bod 4.
dandys2012
Profil *
Jo takhle.. a proč se to dělá? Mě to přijde jako zbytečný, aby bylo logo klikací.. navíc logo mam napravo.. proč by muselo bejt nalevo. Co je za chybu, že mam na levo přihlašovací kartu? To musej bejt všechny weby uplně stejný?
Taurus
Profil
Člověk je na některé prvky jednoduše zvyklý a neměly by se měnit. Z toho nevyplývá, že každý web musí být stejný, stejně tak můžeš mít klikací logo i vpravo, ale takto umístěné přihlášení je prostě nepřirozené. Pokud chceš důvěryhodnější odpovědi, na tyto aj. odpovídá Steve Krug v knize "Nenuťte uživatele přemýšlet".

A ohledně tvé odpovědi v [#6], je slušností uvádět zdroje. Pochybuju, že jsi navrhoval britské vládě termíny kdy mohou kamiony jezdit.
Dandys2012
Profil *
Já třeba vim, že autor tohodle webu psal i web o Krétě a někde tam má poznámku, že všechny uvedené informace jsou jeho postřehy nebo si je pamatuje z průvodců. Tak tohle je něco podobnýho. Když jezdim 10 let, tak si prostě tyhle věci pamatuju. Co mam teda uvést za zdroj?

Fajn, řekněme, že u Německa mam i vypsaný datumy svátků. To už jsem někde sebral, tam teda budiš.. ale ten zbytek prostě nevim.
Dandys2012
Profil *
Logo udělam klikací. "Nenuťte uživatele přemýšlet" - tahle věta se mi líbí.
Taurus
Profil
No a to je dobré právě klidně zmínit. Mě to napadlo, že jezdíš a už to víš, ale bylo by dobré mít tam oporu v oficiálním textu nebo dodat koment, že je to z tvých zkušeností. Tož a ta věta o uživatelích tak vážně zní :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0