Autor Zpráva
Z3NTIVA
Profil
Zdravím,začínam s grafikou a něco jsem už dal dohromady,prosím o kritiku,je to děsné ,tak se nelekejte :D.

http://imageshack.us/photo/my-images/857/gplanetlista.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/26/stavbyeu.jpg/


Děkuji za kritku,prosím,kritizujte každý "výtvor" zvlášt :)
Ivy
Profil
Proč je v hlavičce krajina? Na stránce stavební firmy bych očekávala spíše obrázek nějaké stavby nebo domu. Kromě toho je z obrázku vidět že je hodně roztažený. Těch několik zaoblených rohů mi neladí se zbytkem stránky.
Z3NTIVA
Profil
je to takhle lepší ? :)
jinak děkuju za kritiku :)

http://imageshack.us/photo/my-images/199/stavbyeu.jpg/
peta
Profil
hry - nelibi, 1/10, to ani dal nejdu rozebirat
stavby - jde to, 4/10
* grafika - vzhled obsahu jsi zvolil nerameckovany, zaobleny, oranzova bila cerna zakladni barvy v plne bez vzorku. Silna ozdobna cara Uz prava strana to porusuje, paticka ma barevny prechod (ale je soucasti layoutu, takze to je spatne), pod logem mas orameckovanou oblast
Stred jsem si vybral za zaklad pro to, ze je z toho asi nejlepsi.
* marginy padingy - logo nahore nema dostatek mista zhora zdola. Paticka dole ma autora take spadleho dolu. Pravy blok v ramecku nema stejny margin od ramecku a ani pading dovnitr. Nadpis obsahu nezacina vlevo, ale je odskoceny. Neni tam zadny symbol ti obrazek, neni k tomu duvod.
* vhodny obsah - ani text, ani obrazky neodpovidaji zamereni stranky
* jazyk stranky neni ani cesky, ani anglicky, je to smes
* text tlacitka vice ma vykricnik proc? cestina chape vykricnik jako duraz. Vykricnik lide nad 20 pouzivaji prevazne jen v knizkach. Lide mezi 12-16 je dokonce ztrojuji, protoze to prave probiraji ve skole a mysli si, jak jsou tim zajimavy.
* html kod neni funkcni, stranka v html a obrazek jsou dve ruzne veci. To pochopis, az ti to nekdo do html zplaca, protoze vetsina lidi neumi udelat kod podle obrazku.
* pismo ma kazde jinou velikost, neskodilo by Vice sjednotit s velikosti textu, obsahu dat vetsi pismo, paticce dat jednotme mensi pismo.
* schazi mi tam kontakt v menu. je mi jasne, ze to mas v planu do o nas, ale proste je to takovy zvyk

OT: Takze kdybych chtel hadat vek, tak s jistotou muzu tvrdit, ze podle vykricniku mas 12-16 let. Podle domichani ruznych grafickych stylu grafice prilis nerozumis nebo s ni teprve zacinas. Pomerne dobre umis hledat obrazky nebo mas sbirku dobre vypadajicich webu, protoze nektere veci vypadaji jako poskladane z vice stranek. Shodou okolnosti jsi vybral celkem vhodne prvky, ktere po male uprave budou vypadat dobre, tak 6-8/10 a pokud to dokazes prevest do webu, dalo by se zvazit i 7-10 za jednoduchos a prehlednost.

Ten druhy obrazek ma navic nevhodny obrazek a duplikuje logo. Tam bych horni logo zrusil a to druhe dal vlevo, vystredil ho na vysku, zarovnal vlevo na uroven obsahu

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Ivy
Profil
[#4] Z3NTIVA
Líbí se mi to víc. Zase je ale stránka příliš žlutá a působí na mě fádně. Možná zkusit jiný obrázek - té zelené se nemusíš asi vzdávat úplně. Anebo tu žlutou v hlavičce zesvětlit a zelenou přidat jinam?
Vladivostok
Profil
hry - to je niečo katastrofálne, za to by som sa hambil, nejdem rozoberat
stavby - je to lepsie, ale aj tak nic moc, logo by sa malo nejake urobit, ta galeria je tam blbo urobena, a to tlacitko "vice zde" to je tam uplne najviac odveciii a este ten footer ten by si mal uplne zmenit, vobec sa tam nehodi k tomu co je nad footerom a este nwm preco ale nieco mi tam chyba v tom pozadi.... ta cierna mi tam nereze a aj ten header, skus tie obrazky nejak krajsie poprekrivat, to menu tie pisma trocha zmensi a celkom sa mi pacia tie novinky alebo obsah

Moderátor Petr ZZZ: Ty taky.
Z3NTIVA
Profil
ok děkuji za kritiku,jinak pro peta:

text je lorem ipsum...:)

u sebe mam samozřejmě psd formát,takže není problém nařezat a nakódovat...:)

jinak díky,zkusim to upravit :)
peta
Profil
Z3NTIVA: Jen jsem chtel rici, ze tam neni to, co tam byt ma. Pokud neudelas aspon jednu hotovou nejlepe html stranku, tak je tva prace zbytecna a hodnoceni tez. Nouzove se da uvazovat o obrazku, ale musi tam byt realny text, menu obrazky a spol. Musis uvazovat tak, ze zakaznik nema takovou predstavivost a zacne resit prave takove drobnosti. Kdyz mu reknes, ze to nema resit, tak se urazi (protoze v podstate rikas, ze je trdlo, ktere tomu nerozumi a resi, co nema) a uz vic k tomu nerekne. On ti to ale pak rekne pri odevzdani a po nem, co mu tam vadi.
Z3NTIVA
Profil
ale sak,ja bych to narezal a normalne nakodoval html css,text by se samozrejmne vymnenil,ale v textovem editoru se píše lepe než v editoru grafickem...:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0