Autor Zpráva
kubakoumak
Profil
Ahoj,

když tak tady pozoruju poslední stránky a kritiky, mám chuť se obrátit čelem zpátky a jít od tvoření nějakejch stránek. Nakonec jsem sebral odvahu a dávám sem svůj web: http://pocitadlo.cekuj.net (zatím provizorní adresa).

Ty stránky se celé generují v php a proto výsledný kód nemusí být zrovna nejlepší (Tohle by vyalidátorem neprošlo). Je to web, kde si bez registrace a dalších zdržování můžete vytvořit Počítadlo návštěv, odpočet času na web a monitor online uživatelů. Už pracuji na nějakém chatboxu, počasí a mailformu - má to být taková napodobenina např. blueboard pro blogaře a další neznalé lidi.

Dávám tomu naprosto nulovou šanci na uchycení (asi to bude jen pro kamarády a známé). Má to být jaksi nějak exkluzivní - tedy bez reklamy. No, vyzkoušejte, zatím jsem to veřejnosti neotevřel, protože v tom budu asi dělat ještě hodně změn a proto nechci, aby se tam někdo registroval, protože budu asi stěhovat na nějakou lepší doménu 3. řádu a mže se stát, že se některý počítadlo smaže.

Heslo je
i love music


Příjemnou zábavu,
Kuba

PS: Vyzkoušejte prosím odesílání komentářu mě na email.
PPS: Ještě se omlouvám, že je web v tabulce. Css mi zatím nějak nejde přes prsty.
PPPS: Na "COOL" tlačítkách ještě pracuji, zatím jsem tam dal příklady, jak to bude vypadat
Marek88
Profil
kubakoumak:
PPS: Ještě se omlouvám, že je web v tabulce. Css mi zatím nějak nejde přes prsty.
PPPS: Na "COOL" tlačítkách ještě pracuji, zatím jsem tam dal příklady, jak to bude vypadat
Tlačítka máš asi odtud. Ano, je tam napsáno, že je může každý užívat libovolně, ale nesnaž se prosím nás (nebo ostatní) přesvědčit, žes je dělal ty.

Jinak web hodnotit nebudu - jsou to jen halabala naházené různobarevné barevné obdélníky. Blbě se v tom orientuje a je to nepřehledné.
kubakoumak
Profil
OK, říkám, že na tom ještě pracuji (a dá to fušku, takže to budu mít pozdějc). Nedovolil bych si dát tuhle stránku do "finální" verze.

Halabala? No, někde mi to "trochu" ujelo, ale zas tak nepřehledný mi to nepřijde. Někde je teda kus volného místa a někde je to nahňancaný. Budu na tom pracovat.

A co funkce?
Taurus
Profil
Vážně to nejde hodnotit :-( Je to nepřehledné, vůbec se v tom nevyznám, furt tam na mě něco bliká, cosi se mění, skáče. Toto ne. Až to bude trochu přívětivé a vyrovnané, možná to i nabyde dojmu, že je to aspoň trochu hotové.
kubakoumak
Profil
Moc dobře sem nepochopil, co je na tom nepřehlednýho a co bych měl měnit. To, že tam něco bliká, znamená, že se to teprve načetlo, např. Google plusone button se načte pozdějc. Když potom zadáte heslo, celé se to sesype - ok, toto ve finální verzi nebude. Potom ničeho "blikavého" jsem si nevšiml.
kubakoumak
Profil
Teď jsem to celé prošel a nic tam nebliká (možná pozadí). Kdyby vám vadilo, že každá stránka má jiné pozadí, napište.
Taurus
Profil
Ano, myslel jsem pozadí... omlouvám se za nepřesnost. Pořád se mi to pod rukama nějak mění. Je to prostě nesourodá změť bez grafické jednoty, nějakého řádu.
kubakoumak
Profil
Zkusím to tak, že by se do cookies uložilo nějaké číslo a podle toho čísla se zobrazovala na celém webu stejná tapeta (na každém pc by to mohlo vypadat jinak)
kubakoumak
Profil
Lepší?
Ivy
Profil
Úvodní stránka je barevně rozbitá, spousta nesourodých barev, ani trochu se mi nelíbí. Nedokázala jsem se uvedeným heslem přihlásit - zkoušela jsem to čtyřikrát a nic se nestalo.
Stepan Sebestian
Profil *
Jaká je nyní aktuální adresa? (adresa pocitadlo.cekuj.net jiz neexistuje)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0