Autor Zpráva
activtour
Profil *
Dobrý den,
žádám Vás o kritiku webu dovolená na kole.
Děkuji
Spectator
Profil
Mě se to líbí, ale chybí mi tam nějaká lepší komunikace - telefon a nějaké kontaktní údaje.
activtour
Profil *
kontaktní informace přidám v následujících dnech, čekám až si majitel vyřídí živnost..
peta
Profil
FF okenko 500x500
* nesedi mi tam ta zeleno-zluta cara
* odesilaci tlacivka maji podivnou barvu, cekal bych stinovane barvy jako logo (A3E5F5, 3BC5F4)
* v prave strane hover, pres text Alto Adige se zobrazi jakysi sedy, temer neviditelny text Upravit, ktery po najeti na nej zcerna
* Zajistujeme - odrazky jsou mimo okraj vic vlevo, "ve skupině " je velka mezera, dole jsou odrazky s minusem. A nad tim jsou odrazky cislovane se zavorkami a tucne.
Zda se, ze nemas promyslene, jak se ktery utvar textu ma zobrazovat a zobrazujes si to, jak te zrovna napadne. (***)
* Rezervace - formular je nalepeny vlevo
* Individualni plan - zelenozluta v tabulce je prilis ostra, reze do oci
* Pujcovna kol, tabulka nema zadne zahlavi. (viz ***)
* Kniha navstev, tlacitko Odeslat je nalepene na spodnim okraji stranky
* vpravo Hledat, tlaciko je nalepene na spodnim okraji input policka / vlevo, tlacitko je odskocene od spodniho okraje input policka
Ivy
Profil
Individuální plán
* ...v den odjezdu je nutno opustit pokoj 10hod. - doporučuji opravit na : opustit pokoj do 10 hod.
* Nevyznám se v typech ubytování v hotelu Adler - v čem jsou rozdíly? Zejména mi není jasný rozdíl mezi hotel Adler**** a hotel Adler - pokoje.
* Také bych jako zákazník uvítala přepočet na Kč.-, já jsem hodně líný zákazník. Navrhuji přepočtovou kalkulačku nebo něco podobného.

Zajišťujeme
* doporučuji odstranit mezery .......na kole i pěší ve skupině....
* ....nabízíme trasy přímo předurčené pro... předurčené mi trhá uši, víc mi sedí například navržené
* v posledních dvou odstavcích je 3x slovo zajištění, doporučuji jazykovou úpravu. Kromě toho nevím co si představit pod "telefonické zajištění", to bych uvítala kdyby bylo více vysvětleno.
* Chybí mi ceník doplňkových služeb: Kolik zaplatím za převoz zavazadel? Kolik zaplatím za denní rozpis s detailní mapou? Budu vše platit v eurech nebo se dají některé služby zaplatit předem v Kč.-? Doporučovala bych zařadit nějaké vzorové rozpisy cen, např. pro rodinu se dvěma dětmi na 1 týden, pro skupinu 20 lidí na kolech na 14 dní s doprovodem mikrobusu apod. Aha, oni tam nějaké rozpisy jsou, takže stačí doplnit jen odkaz.

What links here
Doporučuji vyhodit anglické texty a doplnit nebo odstranit celé.

Půjčovna kol
65 euro za jeden den? Není mi to jasné.

Turistika
* překlep Jížní

Základní informace
Zde je nabízeno sjezdové lyžování a běžky. Asi by zákazníci uvítali i přehled dostupných sjezdovek a tras pro běžky, informace jestli existuje možnost půjčení lyží, kde mi je seřídí, za kolik atd. Doporučuji zpracovat stejně podrobně jako jsou zpracovány výlety na kole.

Alto Adige pro všechny
* doporučuji opravit...jezera v idilický vysokohorské krajině....
* doporučuji jazykovou úpravu ...Trasy pro všechny cesty snadné. Trasy sledují ....
* ...více jak 5 osob... spisovně je více než
* chybějící závorka ...(v případě objednání polopenze...
* Cena 599 €. Není mi jasné, zda tato cena je pro jednu osobu anebo pro dvě osoby.
* Není mi jasné, zda cena 599 euro zahrnuje polopenzi anebo jestli je polopenzi potřeba objednat a platit zvlášť.

Při kliknutí na nadpis Cyklostezky Val Pusteria v pravém sloupci mě to hodí na tuto stránku.

Proč je někde psané Dolomity a někde Dolomiti?

Edit: Vůbec mi chybí podrobnější informace o platbách. Dá se zaplatit převodem z účtu, složenkou nebo se vše platí na místě, hotově a v eurech? Je rezervace závazná? Existují storno poplatky, v jaké výši a za jakých podmínek?
Ivy
Profil
Tady se pilně pracuje...
Ještě tam zbylo k opravě idylické a objevila jsem nový překlep v Zajišťujeme: 6) TRASY NA MÍRU, DLE PRÁNÍ...
aktivtour
Profil *
Mockrát děkuji za připomínky, většinu jsem se snažil opravit..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0