Autor Zpráva
martin1976x
Profil
caute,
spravil som stranku pre stavebny dozor www.skaikon.sk , som amater robil som to zo sablony. Tak mi prosim pozrite ci som tam nespravil nejaku uplnu blbost. Pripadne aj nejake navrhy na zlepsenie - ale iba take jednoduche co by som zvladol :)
dik
m.
Taps
Profil
martin1976x:
1)na http://www.skaikon.sk/stavebnydozorcena.html použiji tagy ul,li
Ivy
Profil
* Na straně Kontakty působí různé druhy písma a různé řádkování velmi nesourodě.
* Jako potenciálnímu zákazníkovi mi chybí reference a také důvody proč si vybrat právě tuto firmu - Úvod mi připadá velice neosobní
* Celkově je to málo barevné a působí to na mě stroze
* Doporučovala bych přidat "něco navíc" pro zákazníka, například komentovat zákon
* Zákazníci by možná uvítali klikací mail a pobídku ke kladení otázek
martin1976x
Profil
dakujem obom, ten email som nechcel aby nechodili zbytocne spamy. neviem ci to tak funguje alebo nie ale vraj si to potom najdu a posielaju.
tie ostatne pripomienky su fajn. a tesim sa ze ste mi nenapisali ze ved to je cele zle musis to spravit znovu a uplne inac :)
peta
Profil
* uvod - da se to, mozna stranku zakulatit i nahore
* texty - vzhled textu je nedomysleny.Odsazeni odstavce zleva se dela do linkovaneho sesitu, protoze nemuzes udelat marginy na pul linky. Do knih se to dela pro usporu mista. K tomu odsazeni pak nepasuji totiz odrazky a jine graficke prvky, ktere do sesitu uz nedavas. / radkovani vpravo a obsah jsou odlisne.
* stranka kontakt je text graficky odlisne od ostatnich
martin1976x
Profil
peta:
dakujem, upravim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0