Autor Zpráva
wizard
Profil
Jak se Vám líbí www.moredays.com?

Díky za kritiku.
Ivy
Profil
* První stránka: připadá mi že je toho tam příliš moc a je to takové nesourodé.
* Nevím jestli se mi zase kousl stroj anebo některé ty odkazy nefungují.
* Nějak moc nechápu jak to celé má fungovat.
* Kreslené obrázky se mi moc líbí a i psané písmo se mi líbí (i když se hůř čte - nebo je to tou angličtinou?)
david78
Profil
Ivy:
* První stránka: připadá mi že je toho tam příliš moc a je to takové nesourodé.
.. to si vôbec nemyslím, ale pravda je, že sa tam objavuje mnoho fontov,velkostí písma, kurzíva... to typografi nemajú radi (treba zvážiť)
ale v "our story" by som dal určite normálne tlačené písmo tam, kde ide o popis a len niekde by som nechal to písané ručne , celkom príjemne si kontrujú
- na úvodnej stránke by sa hodil nejaký výraznejší farebný prvok- asi nejaký detail v logu, to sa prejaví aj pri tých ikonkách dolu ak sa to tam zopakuje, lebo takto je to na prvý pohľad dosť jednoliate

inak sa mi stránka páči
Taurus
Profil
Pěkná práce. S vypnutými obrázky jsem ale v háji. Nezarovnával bych pravý text na střed. Ikonky pod obrázkem by si zasloužily hezčí hover, tento je takový tmavý, ponurý. A líbí se mi ručně psaný font. Jak se jmenuje?
david78
Profil
Taurus:
A líbí se mi ručně psaný font. Jak se jmenuje?
http://www.google.com/webfonts/family?family=Reenie+Beanie
...ale ak by si chcel český text, tak neviem, nema interpunkciu
Batrachus
Profil
"nema interpunkciu "

Diakrtiku! DIAKRITIKU!
Bubák
Profil
david78:
...ale ak by si chcel český text, tak neviem, nema interpunkciu
Nejen, že má interpunkci, ale obsahuje i české a slovenské znaky s diakritikou: http://img24.eu/images/lvrw3y0c.png
peta
Profil
* nesouroda grafika, kazdy obrazek jinak
* nesourode pismo, kazde jine
* vyznam stranky mi unika
* funkcnost pochybna. jedine, co se da klikat jsou obrazky a odkazy na fb, tw
* z pohledu uzivatele neni jasne, co jsou odkazy
* v okenku 500x500 je to vsechno naplacane na okraji
* u tech obrazku, co se daji klikat mi vadi, ze maji spoustu textu, ktery pak mate uzivatele, protoze se plete s normalnim textem. Tady by pomohlo vsechno pismo pro uzivatele dat do jednoho fontu (texty i tlacitka)

Z meho pohledu 2/10.
Diky tomu, ze nevim, o cem stranka je ani neumim poradit, co zlepsit.
pepa7
Profil
Já myslím, že práce je to velice dobrá a z názorů přehnaných kritiků si nic nědělej. Jedinou a největší chybou dle mého je, že opravdu nechápu význam stránky, ten by měl být jasný na první pohled.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0