Autor Zpráva
papr
Profil *
prosím o vaše odborné názory stránky http://www.cz-stavby.cz/maliri-pokoju,33.html a http://www.cz-stavby.cz/zatepleni-fasad,36.html , jedná se mi především o text( správnost rozložení, uspořádání, nadpisy, množství klíč.slov, textů atd) ne o grafiku webu. Texty jsem dnes vytvořil, děkuji Pavel Pravda
okolojdouci
Profil *
Většina textu jsou bezobsažné fráze, gramatika hodně mizerná. Vykání sám sobě působí dost trapně:

Jako řemeslníci poskytující služby v oblasti malířských a natěračských prací se tomuto zajímavému řemeslu věnujeme již 15 let jako živnostníci. Předtím cca 3 roky jako zaměstnanci firmy u které jsme se oboru malíři pokojů, natěrači, vyučily.

Při psaní zkus občas uvažovat, že to bude číst člověk. Tvoje jediná úvaha byla narvat tam maximum keywords. Nedá se to číst.
papr
Profil *
okolojdouci:
gramatika..souhlas píšu, píšu a nekontroluju:-)
vykání ...souhlas nenapadlo mně při psaní textu
max klíč. slov....asi souhlas, zredukuji vypadá to nepřirozeně když si to přečtu častěji
bezobsažné fráze...asi nesouhlas. předpokládám že když někdo klikne na odkaz hledá to co je v názvu odkazu. V mém případě tedy řemeslníka, kdo je to, co umí, jaké má zkušenosti, kde pracuje, s čím pracuje. Což je tam dostatečně rozepsáno....
Kcko
Profil

Vítáme Vás na našem portálu řemeslných prací s výhradně českými řemeslníky. Doufáme, že Vás zaujme natolik, aby jste neměli důvod navštěvovat jiné stránky zaměřené na stavební řemesla spojené s údržbu a správu nemovitostí.


Nezaujal. Kdybych náhodou nenarazil na tento text se snahou alespoň něco si na tomto webu přečíst, nepochopil bych o čem ten web je. Možná je to mojí inteligencí, roztěkaností a tím, že nemám čas a potřebuji na první pohled jasný výsledek.


Když pominu co psal kolega předemnou tak doplním to, že formátování HTML elementů jsi absolutně nezvládl, roztahané texty jsou nudné a splývají a já odcházím pryč protože tomuto "portálu" nevěřím.

Příliš na mě nezapůsobila ani grafika (nechápu proč musí téměř do poloviny mojí obrazovky zasahovat slider s horní navigací) a musím neustále rolovat dolů.

Pokud to jsou fotografie referencí, rád bych si prohlédl v jiné sekci a ne takto "vypíchnuty", protože mi stejně nic neřeknou (chybí informace typu : cena za projekt, klient, typ práce, délka trvání ....).

Nevím co vše jsi na webu dělal ty, ale pokud vše, tak bych doporučoval se zaměřit na činnost která Ti jde nejlépe a dokončit, resp předělat portál s dalšimi lidmi

- grafik
- programátor
- kodér
- UX návrhář / analytik
- copywriter

Hezký den
l564
Profil
Jenom bych tam přidal favicon, dává se to mezi <head> a je to
<link rel="shortcut icon" href="ikona.ico">
, protože bílá stránka (používám Firefox) se mi tam nelíbí.
Ivy
Profil
1* To velmi důležité, a pro mnoho lidí nejdůležitější, totiž ceny jsou tak malé že jsou téměř nečitelné. Navíc je tam špatný kontrast písma a pozadí. Doporučuju zvětšit, případně dát jen odkaz Ceník a tam teprve ceníky jednotlivých prací.
2* Ceník natěračských prací: další položky budou postupně přidávány... doporučuju přidat ihned
3* Této pasáži nerozumím - proč to tam je? Ceny se liší podle lokality?
Ceník natěračských prací - nebytové prostory
Ceník natěračských prací - čeští řemeslníci
Ceník natěračských prací - České Budějovice
Ceník natěračských prací - Praha
Ceník natěračských prací - Jihočeský a Středočeský kraj
4* Gramatika a překlepy: Další řemeslníci-malíři pokojů kteří se k nám postupem času připojily (nejsou to holky, že ne?)
...mi jako malíři pokojů ovládáme.....vyůčtování.....
5* Souhlasím s těmi co píšou že je tam velmi mnoho klíčových slov a nedá se to číst. Spousta toho co se tam píše mě jako zákazníka vůbec nezajímá, texty jsou zmatené - jako zákazník bych utekla.
6* Při volbě největšího písma se rozjede text "Jsme malíři pokojů, čeští řemeslníci"
7* Modré logo a zelený podklad na mě působí dost šíleně.
peta
Profil
Okenko 500x500 ff
* Stranka neni centrovana
* Hlavicka neni centrovana. fotky, obe menicka
* Menu vlevo prejizdenim mysi poskakuje, zkus se podivat na css line-height nebo display+height
* Formularova tlacitka Vyhledat, Prihlasit a pod nejsou moc vyrazna, ucel oramovani textu nemusi byt kazdemu jasny. Pismo je prilis male.
* Menu vlevo nadpisy jsou malo kontrasni vuci pozadi, zkus obrazkum ubrat jas nebo zvol tmave/cerne pismo. Dale nejsou stredene na vysku, blok nema stejnou vysku
* Obsah text obsahuje prilis mnoho stylu pisma. pouziva se 1 pro text a 3 pro nadpisy. Nadpisy maji chybny margin (padding), nahore 1em, dole 2em.
* text v menu uplne nahore neni citelny, asi spatny font, prilis male pismo
* protipozarni barvy, tabulka je ber oddelovacu, car, zda se mi neprehledna, zkus pouzit neco takoveho, v zahlavi ale dej 2px caru: http://litera.odemne.com/slovnik/tabulka-entit.php . Dalsi dobre pravidlo pro tabulku mas primo z excelu, zarovnani: cisla vpravo, text vlevo.

Z cele stranky se mi libi jen ta fotka nahore s tlacitky a to menu pod ni. To ostatni mi prijde takove rozdelane. Vytvor si manual, jak se ma ktery prvek zobrazovat. tabulka, odrazky, nadpisy a toho se drz.
Nejlepsi stranku hodnotim jako tuto, pouze prvni 2 nadpisy, dal uz se mi to nelibi
http://www.cz-stavby.cz/uver-pujcka-na-rekonstrukci-bydleni,57.html
LudekBrno
Profil
papr:

Sorry, ale ty texty jsou opravdu děsné svojí stavbou i obsahem. Nemluvě vůbec o šílených gramatických chybách, které praští do očí na první pohled. Namátkou hned druhá věta: "u které jsme se oboru malíři pokojů, natěrači, vyučily" Vy jste ženy? Třetí věta: "Další řemeslníci-malíři pokojů kteří se k nám postupem času připojily" Totéž... atd.

Podle mě by to každý středoškolák stylisticky i gramaticky napsal mnohem lépe. Kdybych si přečetl takovou prezentaci řemeslníka, tak bych nejspíš rychle hledal jinde. Je jasné, že člověk který neumí psát česky může přitom klidně umět skvěle vymalovat dům. Ale pokud to nezvládne slušně napsat, měl by obětovat nějakou korunu někomu, kdo mu ty texty napíše.
papr
Profil *
ok, děkuji za názory, budu se jim postupně věnovat........

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0