Autor Zpráva
Reg
Profil
RegZone.Webz.cz

Tak mám novou verzi stránek! Založil jsem nový thread protože má ta stránka stejnou jen adresu.
Takže: Stránka je tentokrát dělaná v PHP, žádná tabulka, žádné rámce, je validní. Zhodnoťte také prosím tu anketu a návštěvní knihu, to jsem taky dělal (celé sám). Tak. A jsem zvědav, co napíšete.
Zdenda
Profil
Jsou určitě lepší než ty předchozí. Líbí se mi to.
Dobrá práce :-)
Reg
Profil
Dík
Lukáš M
Profil
1) celkově se mi to líbí, jen bych možná ubral na barvičkách, ze začátku jsem se trochu lekl :)
2) také chválím způsob, jakým nikomu nevnucujete fčelu.net
3) menu by se určitě dalo vytvořit i bez vnucených pomlček na začátku každé položky
4) z loga (kdybych neznal tvůj nick) bych byl zmatený jestli je to zreg zone, z reg zone, z reg z one... ale možná je to jen pocit
5) trochu nedůvěryhodně až úsměvně na mě působí "toto jsou stránky společnosti regzone".. to divadelní společnosti? akciovky? nebo čeho? ;) nestyďte se přiznat něco jako "fiktivní firma", "studentská firma" apod.! ;) já se například (nemaje firmu ani společnost) schovávám za slovo "projekt".
Reg
Profil
1) nevim, asi mám divnej vkus ale mě to vyhovuje...
2) :-)
3) moc nechápu co znamená to "vnucených"
4) s tim logem sem se piplal moc dlouho na to abych to předělával, ale uvědomuju si to :)
5) OK, přepíšu
Jinak dík, jsem rád že sem konečně taky někdo něco napsal, protože ti po mně mají už asi 5x víc odpovědí :(
Timy
Profil
na můj vkus trochu moc přeplácané - položky v menu jsou takové moc malé, nevýrazné, možná by tady pomohlo rolovací menu, ale to by asi zase nesedělo do designu:-/ navíc když si zvětším písmo, tak se celé menu rozsype

těch osm blikajících obrázků hned na homepage taky nepůsobí moc dobře (ještě jsou vlastně v hlavním textu)

vrazil bych nějaký title k tomu odkazu na navrcholu, kdybych se nepodíval na adresu odkazu, vůbec nevím, kam odkaz vede

text "Už jste si všimli mých vlastních, krásných návštěvních knih???" se nad těmi třemi barevnými odkazy vyloženě ztrácí
Reg
Profil
no, udělat stránku tak aby se nerosypala když si uživatel zvětší písmo je asi umění a asi neni tolik uživatelů co má nějakou ručně nastavenou velikost textu...
těch 6 blikajících (celkem 10) obrázků jsou odkazy na jiné weby (výměna ikonek)
s odkazem na navrcholu nic nenadělám, protože to tam maj udělaný nějak oni, jinak bych to rád změnil
tenhle text tam je jen co se změnilo při poslední aktualizaci a ty barevný podnim sou významější (starší) změny.

i tak dík.
Lukáš M
Profil
umění to je, také se mám v tomhle ohledu co učit, ale stojí to za to. krom toho nemusí jít o to, že by měli ručně nastavenou velikost, ale že třeba zvětšují, když se jim špatně čte.

ty ikonky bych právě možná nehrnul do hlavní části stránky - moc tam křičí a hlavní obsah to také není, tak proč..
Reg
Profil
Aby to bylo fér. Nemůžu je přece uklidit někam do odkazů když oni mě maj na hlavní stránce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0