Autor Zpráva
jakubbkuba
Profil *
Zdravím,
prosím o kritiku mého portfolia www.grafikaprovas.cz


Děkuji Jakub.
ninja
Profil
Vyvovává to ve mě pocit rozmazaného "mléčného" filtru.
lurker
Profil *
Mňa by to neoslovilo. Príliš infantilné, potom to nepôsobí seriózne.

A nepáči sa mi doména.
jakubbkuba
Profil *
jj, nevadí, děkuji za názory
pcmanik
Profil
lurker:
1. Mozte zmazat <meta name="robots" content="index, follow" />
2. Mate to nevyplnene, takze to tam ani nemusite mat <meta name="keywords" content="" /> <meta name="description" content="" />
3. Nevydim vyznam pouzivat pri obrazkoch tabulku, ktora je zanorena do divu
joe
Profil
S grafikou pracovat umíš, je to vidět a je to pěkné, ale ... je to nudné díky smutným odstínům zvolených barev.

Text "Jmenuji se..." bych klidně na takové stránky dal obrázkem (samozřejmě s textovou alternativou, která by byla skrytá), aby byl text v nějakých křivkách a nebyl tam jen tak rovně, když se tam moc nehodí.

- odkaz není rozeznatelný od normálního textu.
- "Všechny ukázky .." nevystihuje skutečnou akci po kliknutí. Proč se nezobrazí všechny?
- zkusil sis na stránce "Vybraní klienti" kliknout na šipku pro zobrazení dalších referencí?
- referencím bych nedával stín, stejně tak ani těm šipkám
- šipky ukazují doleva/doprava, ale při kliknutí se roluje nahoru/dolu
o_O
Profil
Věnuji se webdesignů a vše, co se týká webové...
Všemu*

Jinak mě se grafika líbí, jen bych ten úvodní text trochu ztmavil (špatně se mi četl).
Batrachus
Profil
Načítá se to trochu dlouho
okolojdouci
Profil *
- úvodní stránka, která má 2640042 bajtů, je hodně špatná
- je to nekontrastní, špatně čitelné. A nadpis Reference je skoro neviditelný.
- kód je dost slabý. Každý obrázek rovná se <div><div><table><tr><td><span>. Proč?
- nemůžu si pomoct, ten pták mi připomíná logo twitteru
peta
Profil
* musi se rolovat, rozdelil bych to na vic stranek
* rozklik ukazky / klienti neni vyrazny
* zhora je prilis zariva bila, ktera prechazi v tmave modrou. Mozna by to chvelo vsechno v pozadi dat jakousi sedivejsi, logo bile, aby to nebylo vyrazne.
Ma to jeste dalsi stranky nez tu uvodni?

joe: Myslim si, ze vetsinu z tech obrazku si vypujcil. Podle zkouknutych referenci, kde ma pouzito mnoho odlisnych stylu. Tak 4 reference bych hodnotil pluskove.
jakubbkuba
Profil *
joe: Po kliknutí na odkaz "Všechny ukázky" návštěvník uvidí pouze 6 ukázek, stím že si jednoduše bude další ukázky posouvat, je to rozdělené proto, protože tam mám odkaz i na pár lepších ukázek.
Na stránce" vybraní klienti" je pouze 6 referenci, takže po kliknutí na šipku se opakují, asi by to tam chtělo zarážedlo, aby to nemátlo.

Okolojdouci: logo twitteru, kde je ptáček je celkem dost odlišné, to co jsem si udělal já, toje holub, pouze ty barvy asi připomínají, asi změním teda...

Peta: na více stránek bych to nechtěl dělit, má to působit jako celek, kdy návštěvník přijde a nebude muset hledat odkazy atd... vše si prohledne ihnet po návštěvě.
Nechápu jaké obrázky máš na mysli? reference? toje hloupost jsou to moje práce za necelý rok... a na web jsem vzal POUZE dřevěnou kostku na padáku z wormsů... tu si taky raději udělám, aby rejpálci na diskuzích nekomentovali, že jsem si něco někde vzal :)
peta
Profil
jakubbkuba: Obrazky nebudu vic resit. svuj nazor bych musel dokazat a hledat se mi originaly fakt nechce.
"na více stránek bych to nechtěl dělit" tak v tom pripade to bude pro mobil nepouzitelne.
Vidim to tak, ze v budoucnu neco jako obrazovka a klavesnice se resit nebude, pc bude jako mobil, ktery si muzes k vetsi obrazovce a klavesnici kdekoliv pripojit. Ala hra Another world (1989) a jeji holocube.
zatomik
Profil
jakubbkuba: mě se ten design celkem líbí, je celkem nápaditý. Moc bych neřešil tu nekontrastnost, sice je to chyba, ale 90% lidi kteří na tu stránku přijdou už stejně vědí, že jdou na stránku grafika a když tam uvidí zmenšené screenshoty, tak jim hned dojde, že se jedná o reference a nadpis číst vůbec nemusí.

Kdybych něco měnil, tak bych zvětšil ty thumbnaily s referencema, pro mě jsou moc malé. Nebo tam udělat jen výřez z té stránky, aby byl větší. Když si prohlížím reference, snažím se hodně věcí vyčíst už z thumbnailu, abych zbytečně nerozklikával každou referenci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0