Autor Zpráva
rorsach
Profil
Ahoj všem, prosím o názory na novou podobu webu. V tuto chvíli pouze blog, přibydou kategorie pro Joomlu, webhosting a tvorbu webu, ale to až hóódně časem :-) Díky

kallados.com


ps: hlavička bude klikací, už na tom pracuji :-)
Jozin
Profil
Zdravím,

předesílám, že se mi stránky nelíbí, ale zkusím to trošku objektivně zkritizovat.

Ikonky vlevo (twitter, facebook a ta ikonka vedoucí na kontakt) by mohli mít nějaký hover.
W3C validita moc lidí nezajímá a na blogu proč by měla být? Navíc se vůbec nehodí ke zbytku stránky.
Ikonky sdílení na sociálních sítích vpravo u první zprávičky jsou moc malinkaté na kliknutí, také nemají hover a graficky se taktéž nehodí.
Myslím si, že 3 článečky na stránku je málo. Když je máš takto vedle sebe, tak bych jich dal o dost víc (uživatel bude mít méně klepání na paginátor)
Paginátor je nevýrazný, chtělo by to nějak zvětšit klikatelnou plochu čísel. Trefovat se přesně do třeba odkazu 2 mě na mém display fakt nebaví. (Ikdyž je pravda, že je zde odkaz Další i tak bych to zvětšil)

Zdrojový kód posuzovat nebudu, když je vygenerovaný joomlou (jen takové popíchnutí: "Proč na obyčejný blog používat tak robustní systém jako je joomla?")
rorsach
Profil
Jozin:
Díky za typy.

- s tím hoverem na ikonkách asi dobrý nápad. Doplním to
- ikonky validit budou také pozměněny aby zapadli do designu
- počet článků je vesměs abych minimalizoval velikost úvodní stránky (na pohled). Samotnému se mi nelíbí ty přeplácané weby
- ikonky social webu změněny :-)
- číslování upravím

Mám to v Joomle, protože web bude rozšiřován. Přibydou reference na mnou tvořené weby, nabídka webhostingu a členská zóna. Nyní mi šlo hlavně dostat se do nějaké použitelné formy, než začnu rvát obsah :-) Díky
Jozin
Profil
Tak jsem se znovu koukl na ty stránky. Tentokrát opět trošku zakritizuji:

- Upravené ikonky sociálních sítí furt nezapadají do designu, co jim udělat to pastelkové podbarvení, jako máš u těch velkých vlevo? Hodilo by se to tam.
- Když máš takový pastelkový design ikonek, proč trošku neoživit i pozadí webu a obsahu? Je to takové šedé nevýrazné.
- Počkám na ty změny hoveru a paginatoru a pak zase přidám (určitě, jak se znám).
- Ještě sem si teď všiml odkazu blog vpravo nahoře. Je to velice nevýrazné, dal bych to nad stránku a né do ní, jak je to teď. Trošku výraznější barvou a i trošku větší. Při hoveru bych odstranil podtržení a pozadí při hoveru bych dal také tak pastelkově (jen nahoře dole, aby navazoval do stránky)

Toď další mé postřehy. :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0