Autor Zpráva
johnyz
Profil *
Prosím o kritiku webu http://webrecenze.eu. Jde o prachobyčejný katalog článků, ale snažím se, aby byl co nejvíce přehledný a použitelný (původní šablona výrazně upravena). Co se vám nelíbí a co vám vadí?

Děkuji za názory.
Miloš
Vadí mi nepodtržené odkazy, neodlišení a:visited a target: _blank.

Komicky působí angličtina na českém webu (Not Found – Sorry, but you are looking for something that isn't here.)

Postrádám kontakt – a) kdo to má na svědomí (komu to patří) a b) kdo se o to stará (pro případ poruchy…)
peta
Nejdulezitejsi veci jsou text obsahu. Ten mas malicky. Stranku opoustim.
artorie
já bych tohle neřešil wordpresem ale drupalem dá tí víc možností to rozchodit we velkým stylu
johnyz
Profil *
Miloš, peta: Díky za příspěvky.

artorie:
V čem přesně je Drupal vhodnější?
Miloš
johnyz:
Nevím, jestli má artorie pravu či nikoli, v oblasti cms se neorientuji, ale po chvilce googlování jsem našel následující odkazy:
Je lepší Drupal nebo Wordpress??
Drupal ANO či NE??
WordPress nebo Drupal ??

Zajímavější bude možná srovnání jednotlivých systémů:
Srovnání RS Joomla Drupal Wordpress
Porovnání redakčních systémů WordPress, Joomla, Drupal
— Drupal versus WordPress – 1. část a 2. část.

Takhle si uděláš vlastní obrázek a zjistíš sám, jestli ti artorie (ne)dal (ne)vhodnou radu.
peta
OT
http://cmsmatrix.org/
Dalsi stranka pro porovnani cms. Myslim, ze drupal ma nektere veci lepe resene pro bezneho uzivatele.
Tato diskuse neni o tom, ktery cms je nejlepsi pro jaky ucel. Zkus se podivat do diskuse Redakcni systemy.

PS. Mam tu ted monitor 1700x1000 22" a ten text sotva prectu.
Ivy
"Je velmi dbáno na úroveň tohoto katalogu článků. " Proč tam nejsou nikde autoři článků?
Tohle je opravdu perla: "Zmíněné levné pisálky si můžete najmout na fórech v příslušné sekci, nebo na webu Placla Zkušenosti jako inzerent žádné nemám, nicméně vím, že právě tam se soustředí levní copywriteři. Podobně jako já pak plácají nesmysly, které stejně nikdo nečte, většinou ani samotní zadavatelé článků, takže je opravdu jedno, co do nich napíší." Připadá mi, že celá ta stránka je právě o tomto a zcela mi uniká její smysl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0