Autor Zpráva
proxxx
Profil *
ahojte poprosim vas o nazory na web http://live-caffe.sk/k/ dakujem.

Moderátor Chamurappi: Téma nadepisuj názvem/adresou webu.
Jozin
Profil
Zdravím, tak se do toho pusťme:

- pozadí ve mě evokuje spíš nějaké obklady a to se k autoservisu nehodí
- to logo napravo VM podsebou jsou velmi nevýrazné
- pozadí menu je sice dobré, ale border okolo zvoleného odkazu + padding tak, že je část té lišty zaplněna... udělal bych to na celou výšku lišty (krom toho borderu), border dát jen vlevo a vpravo nějakou tmavší modrou a zvolit jiný odstín modré na pozadí odkazu
- hover efektu u měnu se taktéž nehodí... udělal bych to samé jako u vybrané položky jen třeba bez toho pozadí
- barva podtržení nadpisu moc bije do očí. Je kontrastnější než nadpis
- nevím jak ostatním, co ti sem napíší, ale ta červená barva písma se mi prostě na té šedé čte špatně
- piš celé stránky buď slovensky nebo anglicky All rights reserved. Designed and created by
- možná bych použil větší line-height a odsazení textu

zdroják:
- jen jsem prolétl, ale krom <strong style="color: #ec4343;"> těchto věcí se to zdá pěkné (toto má být v css, když už tam to css máš)
- proč podtrháváš nadpis pomocí hr? v css je border-bottom: solid #555 1px //to udělá tmavě šedou 1px širkou čáru pod nadpisem, když to vložíš jako css toho nadpisu

Jen jsem to sporadicky shlédl, takže tam možná ještě něco bude.
VoxMortis
Profil *
V galerii kliknu na poslední (modrý) nárazník a zobrazí se mi druhý-červený

jinak si myslím že Jozin řekl vše podstatné...
proxxx
Profil *
Jozin:
dakujem idem sa pustit do oprav ...

- pozadí ve mě evokuje spíš nějaké obklady a to se k autoservisu nehodí
nevedel som najst ziaden pattern co by sa mi tam hodil .. chcel som pouzit nieco jednoduche .. islo mi o to aby pozadie nebolo az priliz fadne ale tak idem skusit najst este nieco ine ...

- jen jsem prolétl, ale krom <strong style="color: #ec4343;"> těchto věcí se to zdá pěkné (toto má být v css, když už tam to css máš)
nejak sa mi to nedarilo spojaznit ked som to mal v externom css strong {color: #ec4343; } musim sa stym este pohrat ... co cely web bol zbuchany narychlo cize este prebehnu upravy zdrojoveho kodu ...

- proč podtrháváš nadpis pomocí hr? v css je border-bottom: solid #555 1px //to udělá tmavě šedou 1px širkou čáru pod nadpisem, když to vložíš jako css toho nadpisu
chcel som docielit to aby nebol podciarknuty len nadpis ale aby ta ciara bola ponad cely text
proxxx
Profil *
VoxMortis:
dakujem, islo o preklep :)
Jozin
Profil
proxxx:
Na pozadí můžeš dát třeba karbonovou mřížku, kterou zevětlíš na odstín, který tam máš. Ten by se mi tam hodil a je jednoduchý.

nadpis tag h je block a pokud to nezměníš, tak je přes celou šířku, to znamená, že border tomu udělá čáru přes celý text, jak si chtěl.
proxxx
Profil *
Jozin:
mohol by si sa este raz skocit pozret na ten web co som zverejnil na zaciatku? snazil som sa opravit vsetky chyby co si spomenul ... este sa idem pustit do zvyraznenia loga ...taktiez by som chcel poradit ze ktoru zo zelenych farieb na uvodnej strane pouzit ... ta prva asi moc oci taha nie ? ...dakujem
proxxx
Profil *
taktiez by mi niekto nevedel poradit preco je cele menu v IE posunute v pravo ?dakujem
Jozin
Profil
Určitě tmavější zelená, možná ale o něco světlejší, než ta tmavá, co tam je. Ikdyž i tak by to stačilo.
Dej trochu padding-bottom nadpisům.
U textu není předsazení text-indent
Furt tam máš <strong style=... a <a style=...

Ještě hodně práce zbývá.

EDIT: dal jsem reload, tak to musím poupravit :-D
Jozin
Profil
Ještě jsem se mrknul na menu... u hoveru ti to smaže dolní border té lišty pro menu
proxxx
Profil *
Jozin:
a stym IE mi nevies poradit pls ?
Jozin
Profil
#menu
{
  position: absolute; //absolutni pozicování odstraň
  top: 152px; //toto tedy taky
  margin: 0 0 0 90px; //pokud dáváš jen jednu hodnotu používej raděj margin-bottom: 90px (doufám, že to není right)
  padding: 0;
  font-family: Century Gothic,sans-serif;
  font-size: 12pt;
  list-style: none; //má to být list-style-type: none a píše se jen u li. Tady nemá co dělat
}

Absolutní pozicování bere každý prohlížeč jinak. Dále nechápu proč je header tabulka...
proxxx
Profil *
Jozin:
ok ok vdaka nejak to uz zmontujem ...evidentne mam medzery v CSS
Jozin
Profil
proxxx:
btw v CSS dělám už 7 let. A nemyslím si, že umím všechno ;)
Spectator
Profil
Pokud je ta doména live-caffe.sk/k/ definitivní, pak se k tomu moc nehodí. Ale asi jde jen o pracovní prostor.
proxxx
Profil *
Spectator:
tak jak vravis ... je to len pracovny priestor ... stranka bude mat coskoro vlastnu domenu ...
culter
Profil
Vopred sa radšej ospravedlním za svoje nasledujúce slová, ale pod toto by som sa hanbil podpísat. Zjavne si veľký vyznavač retro štýlu ( úzky pásik z dôb 14" monitorov, otrasne logo, farby,..), kód Bohom zabudnutý (tabuľkový layout) a o dizajne sa nedá hovoriť vôbec. Navyše aj texty su katastrofálne, chyba je dokonca v menu. Validitu, seo ani nemam chuť pozerať. Uvedom si, že sám z toho funkčný moderný web neurobíš a radšej to daj do rúk niekomu, kto tomu rozumie..
Neviem, či je to dostatočne konštruktívne, ale IMHO je pri takýchto weboch najkonštruktívnejšie napísať jedinú vetu, a to tú poslednú.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0