Autor Zpráva
Flay
Profil
Ahoj, poprosím o kritiku vzhledu/kódu/funkčnosti http://ries.cz
(texty ještě doplňuju).
Jozin
Profil
Zdravím, tak se do tebe pustím :-):

- Logo (nebo ten text) vlevo na bílem podkladu? Naprosto nechápu proč, vůbec se to tam nehodí
- hover chybí jak na logu, tak v menu, tak v textu (když je tam odkaz)
- oprava hover v menu je... ale šíleně neviditelný, chtělo by to trošku větší barevný rozdíl
- klepnutím na obrázek se mi otevře obrázek místo původní stránky? To je tak schválně? To jako, když se na to chci podívat, tak pak musím dávat zpět? Proč tam není třeba stránka s podrobnostmi o designu a kdo se na to chce kouknout, tak aby se mu to otevřelo buď jak se teď používají ty inpage prohlížeče obrázků, nebo jako nové okno/tab
- sporadicky jsem koukl na HTML a nenašel jsem tam žádnou extrémní chybu, ale ten vítr v kódu by to chtělo trošku oddělat (co je vítr v kódu? Ty obrovské mezery, nějakých odřádkování bez kousku textu je celkem dost)

Doufám, že to bylo aspoň trošku konstruktivní, Jozin.
zatomik
Profil
Ahoj,

tvoje reference, které máš na stránce se mi docela líbí, ale tvoje portfolio bohužel moc ne.
- To orámování obrázků tou základni modrou je fakt hrozné, asi jsi to zapoměl odstranit.
- Přijde mi moc agresivní ta kompletní změna celého pozadí při kliknutí na každou referenci, ale to je věc vkusu.
- Text v services je podle mého názoru totálně nečitelný.

Celkově mi to přijde tak o třídu níž než tvé reference.
Flay
Profil
Díky, nějaké chyby opraveny.
Jozin: Díky za komentář, až budu mít trochu času, nechám obrázky zobrazovat highslidem.
zatomik: Stránka services zesvětlena a modré orámování odstraněno (zapomněl jsem to ohlídat).
Taurus
Profil
Opravdu pěkná, přehledná práce. Z patičky bych asi odstranil kvůli čitelnosti stín. A doporučuju používat lorem texty okrajově – pro rychlý návrh a zjištění, jak bude text v prostoru vypadat. Jsem tady zřejmě výjimka, ale dle mého to znehodnocuje ukázku. Nereaguju teď na web, ten doděláš, ale na texty v obrázcích, které zřejmě ne. Tam by měl být už cílový text.
Flay
Profil
Díky všem za připomínky, několik věcí upraveno: http://ries.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0