Autor Zpráva
Jan Knížek
Profil
Udělal jsem ještě druhý web, prosím i o zhodnocení jeho:knihy.hra-rfu.cz
Díky za kritiku
Taps
Profil
Jan Knížek:
1) po kliknutí na na odkaz statistika nezůstavá u odkazu obrázek knihy, který značí aktivní sekci, ve které se uživatel nachází
2) na http://knihy.hra-rfu.cz/index.php?sekce=registrace chybí označení povinných políček, rovněž by bylo vhodné zarovnat inputy
3) u statistiky by bylo vhodné vytvořit hlavičku k tabulce, ve které jsou uvedeny knihy, autoři a nálepky
4) odkaz legenda - http://knihy.hra-rfu.cz/index.php?sekce=legenda mi připadá odbytý
Petr Wudi
Profil
Promiň za zasvinění databáze, zkoušel jsem registraci. Mail byl „pokus“ ale nic ho nezastavilo. Oprav si to, prosím.
A pak mám ještě pár připomínek ohledně grafiky.
* položky menu by mohly být aktivní po celé šířce
* inputy jméno a heslo by mohly být umístěny stejně a jejich popis udělej raději přes label
* čistě osobní názor: Některé prvky jsou moc velké, takže musím pořád scrollovat. Hlavně nadpis by si zasloužil trochu zmenšit (nebo třeba jen to volné místo okolo něj).
Kód vypadá na první pohled slušně, příliš jsem ho nezkoumal (možná by tam mohlo být míň divů).
Jan Knížek
Profil
Díky moc za reakce. Třeba ochranu toho mailu jsem si neuvědomil. Vše opravím.
jenikkozak
Profil
Jan Knížek:
Design stránky na mne nepůsobí zvlášť dobrým dojmem. Černé a bílé pozadí většinou nemůže dopadnout dobře. Jednotlivé prvky k sobě nepasují -- kulaté rohy, stín na všechny strany, zvláštní písmo u nadpisu, nečitelný podnadpis, při najetí myší nečitelný nadpis, dvakrát orámované vyhledávací okénko s obrázkem lupy, který se vůbec k ostatním obrázkům na webu nehodí. Kombinace bílého loga na černém pozadí připomíná ten známý optický klam, kdy je na černém pozadí zobrazena bílá mřížka, kdy při upřeném pohledu se zdá, že v místech střetu bílých čar jsou černé puntíky. Používáš příliš ostrý kontrast.
- Nemohu říci, že by mě to posuvné menu nadchlo. Je to zkrátka něco, co od něj nečekám.
- Čtenáři knihy čtou. Proto nebudou nadchnuti texty s chybami.
- Ve statistikách v nejkomentovanějších knihách má Výbuch id 2, jinde má 9. (U ostatních knih jsem to nezkoumal.)
Ivy
Profil
* Vzhled mi připomíná hru snake a to ucukávající menu mi vyloženě vadí.
* Pokud jsi napsal program který čte data z mozku uživatele tak budeš multimiliardář. Moje ironie se vztahuje ke kriteriu třídění "nepřečtené knihy", které mi jinak nedává smysl.
* Jako detektiv amatér jsem brzy postřehla že ve hlavičce je ještě něco skrytého. Je to ale téměř neviditelné a pokud chceš aby si toho lidi všimli tak bych doporučovala něco s tím udělat.
* Ikonky nálepek jsou nejednotné, každý pes jiná ves a nevypadá to dobře. Zkus někde sehnat graficky jednotnou sadu.
* Nevím, možná mám špatně nastavený monitor nebo unavené oči, ale ani na této stránce mi nesedí konrast.
* Oprav si všude chybějící mezery před závorkou (i v komentáři, takže každý hned uhodne že sis ho psal sám).
* Nápad na logo se mi líbí, to se ti opravdu povedlo.
Jan Knížek
Profil
Díky za reakce, web určitě zlepším.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0