Autor Zpráva
FIT-KUL
Profil *
Prosím o zhodnocení stránky fit-kul.cz
AlastorM
Profil *
Hezký web, ale ta červená , kterou máš nadpisy, se mi špatně čte a někde i moc svítí, bíle písmo je buď moc malé místy, nebo moc svítí a nebo blbě vidím. Nefunguje ti pořádně horní menu - v opeře po najetí na položku kulturistika ti vyjede podmenu, ale už se neschová, což by mělo - v ostatních prohlížečích to funguje, nicméně mělo by ti to mělo fungovat i v opeře
FIT-KUL
Profil *
AlastorM:
Díky, o červeném "problému" vím, ale právě ta červená a černá je poznávací znak webu-je to pouze o zvyku.
pavuk
Profil
Mě osobně rozčiluje trochu ta barevná hudba při hoveru. Efekt v menu bílá na červenou a ještě pak vyjede oranžová, efekt v boxu diskuze lesk bez změny barvy, boxíky pod tím vypláznou komplet oranžovou, profily zešednutí, přihlásit z bílý na oranžovou, v registraci a nadpisu článků a diskuzním fóru naopak hover efekt nic.... přijde mi to dost zmatečný a taky mám dojem ža na úvodní stránce je toho strašně moc na malým prostoru.
Ovšem co se mi líbí moc je obrázek s "databází cviků", to je dost dobrý...
jenikkozak
Profil
FIT-KUL:
Už si moc nepamatuji, jak web vypadal, když tu byl posledně hodnocen, každopádně se zdá, že většina problémů byla odstraněna. Což je fajn.
1) Úvodní stránka nevypadá příliš přehledně. Ten prostřední sloupec tam je stále nadbytečný. Navíc má jiný vzhled a jednotlivé položky v něm mají jiný hover efekt než zbytek webu.
2) Položky menu z Kulturistiky, které neobsahují články, by se nemusely v menu zobrazovat.
3) Nikdy v životě nepodtrhávejte text, který není odkazem. To ani v případě, že na svém webu odkazy nepodtrháváte.
4) Když kliknu na e-mail na stránce O nás, dostanu chybu 404. (A jako prémii kupu vykřičníků zdarma.) :)
5) Nejsou sjednocené odkazy na profily uživatelů: uzivatele/jmeno x uzivatele?u=jmeno.
6) Jště by to chtělo pročíst si po sobě texty a zaměřit se třeba na takové jevy, jako je shoda podmětu s přísudkem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0