Autor Zpráva
zatomik
Profil
Ahoj,

prosím o konstruktivní kritiku, hodnotit můžete cokoliv od kódu přes funkčnost po design.

http://www.slevopec.cz

Díky
zatomik
Profil
Nehádejte se:)

SEO tomu ještě opravdu chybí. Zatím dodělávám takové věci jako sitemap.xml a podobně. A o pár chybách v kódu také vím, mám tam někde vícekrát stejné id, jsem byl nepozorný při kódování.

Jinak díky za nabídku drp, ale SEO si zatím udělám sám, případně mi s ním pomůže kamarád.

edit: slevy se samozřejmě přidávaj automaticky.
panther
Profil
drp:
Jinak posíláš mime text/html a píšeš v xhtml
píše v HTML, na doctypu nezáleží. Koncová lomítka si všichni správně odmyslí.

LudekBrno:
designově to není špatné, ale chyby tam jsou.

- nedostatečný kontast (třeba odběr newsletteru)
- při 100% slevě ti stovka vylézá z boxu
- bez obrázků z toho webu mnoho nezbude
- bez JS se nikam nedostanu - nefungují ti selecty, chybí submit input
- ...

Celkově tomuto projektu moc nadějí na úspěch nedávám. Slevových portálů je poslední dobou jak hub po dešti, a to se silnými partnery v zádech.
zatomik
Profil
Dnes jsem přidal sitemap.xml a ještě budu ladit keywords a title u jednotlivých kategorií.

S tím designem si nejsem uplně jist, že nějak designově bohatá aplikace by byla lepší. Spíš si myslím že vítězí jednoduchost. Příklad seznam, google, který nemaj žádný design. Pro získání uživatelů je asi dobrý design lepší, ale pak už je pouze na škodu, aspoň muj názor.

V jakém prohlížeči ti 100% sleva vylézá z boxu? Já to kontroloval na většině prohlížečů a všude bylo dost místa.

Nad tím JavaScriptem jsem přemýšlel a došel jsem k názoru, že vývoj noJS verze by byl neúměrně nákladný v poměru k vzrůstu počtu potenciálních zákazníků.
panther
Profil
zatomik:
V jakém prohlížeči ti 100% sleva vylézá z boxu?
Firefox 5 na Ubuntu. Teď koukám, že je to fonty, ne každý má "CE" fonty, použije se výchozí sans-serif. Doporučil bych doplnit i klaiscký arial, tahomu.
zatomik
Profil
panther:
Firefox 5 na Ubuntu
Aha, děkuji, podívám se na to.
zatomik
Profil
Přidal jsem vyhledávání na mapě:

http://www.slevopec.cz/mapa

zatím to běží v betě, rád bych slyšel váš názor, jak se vám to líbí. Na kvalitě kódu ještě pracuji (externí JS+CSS, nějaká optimalizace atd.)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0