Autor Zpráva
drp
Profil
Dokončil jsem forum o Samsung S5620 Monte.
Je to vlastně první forum v Česku a Slovensku.


Zatim běži na Hostingu s domenou 3 řádu zdarma, ale do budoucna počítám s vlastní domenou.
Chcu vědět vaše názory.
Ještě musím přidat pár doplňků, ale to už néni tak důležité.
Za všechny nápady nazory dopředu děkuju.

Jinak hledáme moderátory a adminy (dostanete zkušební lhůtu a pokud se osvěčíte zůstanete adminem (moderátorem) navždy)

Web najdete na této adrese:
www.samsungmonte.hys.cz/
LudekBrno
Profil
Ona je spíš otázka, jestli má smysl zakládat speciální web o jednom mobilním telefonu, po kterém maximálně za 2-3 roky neštěkne ani pes, tím spíš, že patří k nižším modelům. Podle mě je to zbytečná práce a tuto úlohu mnohem lépe splní obecná fóra o mobilních telefonech, roztříděná podle typů. Sejde se tam mnohem větší komunita, která není svázaná jedním typem, přesto můžou poskytovat cenné rady, protože některé věci jsou podobné s jinými mobily.
okolojdouci
Profil *
LudekBrno:
jestli má smysl zakládat speciální web o jednom mobilním telefonu

To není důležité. Důležitý je ten banner nahoře.
drp
Profil
ten baner neni dulezity to jsem tam dal jenom proto aby to zaplnilo misto protože bez něho to vypadalo divně. Na www.montedroid.hys.cz jsem tam dal status ale ttdy mě nic nenapadá.
A stym, že to nemá cenu máš asi pravdu.Asi tam dam pár mých výtvorů na monte a to bude všechno, ale třeba se to rozjede.Ja to spíš teť beru jako procvičení mých znalostí.
jenikkozak
Profil
Tohle si nemůžu odpustit:
Máš dvě chyby v XHTML a v kódu ti přebývají „nějaké meta tagy pro vyhledavace“. Měl by sis „seo trochu jeste poresit“.
(Zdrojem rad je autorův příspěvek.)

Jinak na tom webu snad není nic k hodnocení.

drp:
Ja to spíš teť beru jako procvičení mých znalostí.
Využij toho třeba k pečlivějšímu psaní. Není nic špatného na tom, když si po sobě přečteš texty třeba třikrát. Uvidíš, že později je nebudeš muset kontrolovat vůbec. (Doufám.)
drp
Profil
jo jsem si vědom chyb v pravopise a dávám si už pozor.

A ty chyby v xhtml nebudu řešit, když to nemá navštěvnost, kdyby to bylo něco velkého, tak bych to dělal bez chyb ;-)
jenikkozak
Profil
drp:
A ty chyby v xhtml nebudu řešit, když to nemá navštěvnost, kdyby to bylo něco velkého, tak bych to dělal bez chyb ;-)
Nevymlouvej se na nízkou návštěvnost. Jestli to umíš, napíšeš to bez chyb. (Čestný slovo, že jsem se fakt nedíval, o jaké chyby jde. :D) Jestli to neumíš, nedokážeš to opravit ani pak.
drp
Profil
tak ja jsem se jeste k optimilizaci provyhledavace nedostal a jestli ti to udela radost tak je mozu opravit ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0