Autor Zpráva
Ondra
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Ahoj,
o víkendu sem se nudil a tak sem si řekl že si trochu procvičím programování.
Tak sem si vymyslel jednoduchou flashovou hru, kterou jsem pojmenoval Ballon Sniper, snad Vás trochu zabaví.
Prosím o kritiku, možná vylepšení a hlavně o chyby na které narazíte při hraní. Díky !
Hra : Ballon Sniper
flz
Profil
super, paci sa mi to :) pridaj tam dake power up (napr. casovy bonus, spomalenie, otocenie pohybu kurzora, samopal....) a skus daky vymysliet tabulku skore
Timy
Profil
super hra! Jen bych trochu přidal na obtížnosti, bez problémů jsem sestřelil všechny balonky...
PerToon
Profil
Jůůůůůůůůů.. pěkný....
akorát se mi nelíbí že pro nabití musím úplně pryč z pole, ale to je asi záměr.
Fakt dobrý, jen tak dál!!!
Meldo
Profil
urcite chyba tabulka high score. mozno by to osviezili nejake bonusi ako pisl flz
Ondra
Profil
Ahoj,
včera sem tam přidal balonek za 5 bodu a bonus na +10 sekund, tak snad to bude trochu zábavnější (+ obtížnější)
Tabulku s High score asi taky přidám, ale umím programovat jenom ve Flashi takže to trochu potrvá než to udělám, ale kdyby chtěl někdo pomoct budu jenom rád ;-)
flz
Profil
ten plavajuci kurzor je supr 8)
Dero
Profil
Ježíšmarjá, to je blbost!

Blbost! Blbost! Ale tak neskutečně úžasně chytlavá blbost! Skvělá práce! :o)))
japlavaren
Profil
OK, Ok supér, ale nejak inak vyriešiť nabíjanie, klikat furt dole spomaluje
Hanz
Profil
japlavaren
ale nejak inak vyriešiť nabíjanie, klikat furt dole spomaluje
Myslím, že o to taky jde. Jistě jsi už někdy hrál člověče nezlob se. Proč můžeš nasadit figurku až jak hodíš šestku? Kdyť to přeci zdržuje ne? Jde tam o to, že kdybys musíš chvíli přestat mířit a snažit se zmáčknout tlačítko, přičemž si méně všímáč plochy a když se chceš vrátit ke střílení tak ti trvá než se z orientuješ.
No dost špatně se to vysvětluje, ale podle mě je to dobře a přidává to hře na obtížnosti a trochu i na zábavnosti (není to jen střílení).
Ycefire
Profil
je to pěkná hra, akorát bych na kurzor přidal skript na refresh při pohybu myši, pak by se přestal kousat ten kurzor. jinak má 10 z 10 bodů
japlavaren
Profil
som moc pohodlný. ale aj tak ok
sreklich
Profil *
Ondro mam pro teba navrch jestli mas zajem davat sve hry na mou webovku
mila
Profil
Přišlo mi to strašně zdlouhavé. Zdálo se mi, že jedna vteřina trvá dvě, a něž mi jich deset ubude, tak přiletí růžový balónek. Možná je to tím, že už mám starší stroj.

btw Na první pokus 979 bodu, naštvalo mě, jak těsně mi utekla tisícovka:)
ppooler
Profil
Je to výborná hra ! Udělat jednoduchou hru ,ale zároveň zábavnou a hratelnou se Ti podařilo...
To high score by tam mělo bejt-to jsem si říkal ještě dřív než ,než jsem si přečetl komentáře...
(Nepovedlo se mi sestřelit modrý bálonek...)první pokus 68 bodů...
Asi zkusím se taky naučit Flash,zatím jsem udělal jen jeden a půl hry v GameMakeru...První byl Nanukmam-kde jen jezdil "Pacman" a žral nanuky v bludišti :-)...druhou už asi nedodělám.

čili tohle se dá normálně "fláknout na stránku" ?-(mě se to načítalo asi 2 vteřiny...)
axis
Profil
To je návykové!!!!
Hugoman
Profil *
511 Bodov - parada... je to super hra.. ale zahra si ju clovek tak 3-krat a dost... inak super hratelna.
Kajda
Profil *
Dobrá blbůstka :) Akorát co jsem našel já: v pravidlech máš zestřel, správně česky je to sestřel :)
bobys
Profil *
Mozna jen to nabijeni by bylo dobry hodit na klavesu (treba R ) , ptz klikat na to je dost zdlouhavy. Ale jinak nice :)
monarcha
Profil
teda hra je fakt luxus, taky jsem se vyblbnul. Kdybys chtěl tabulku skóre, kterou jsem dělal do bowlingu (po otevření hry šipka doleva), napiš mi maila..

Profil *
Dobrá hra,velice dobře hratelná.
lumpik
Profil *
Pokud to budeš ještě vylepšovat tak co tam přihodit třeba pole s penalizujícími body.

Třeba by se nesmělo strílet na sluníčko. Nobo nějaké létající zakázané objekty při jejichž zásahu by to ubralo čas.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0