Autor Zpráva
jpgotye
Profil *
Zdravím všechny,chtěl bych znát váš názor na stránky http://www.testt.8u.cz/ VS http://www.mojevlasim.cz které stránky mají hezčí šablonu??
"Omluvte odkazy na stránce test jsou nastaveny na Moje Vlašim tak to prosím ignorujte."
Děkuji všem za názor :-)
Sir Tom
Profil
jpgotye:
Také zdravím. Z těch dvou se mi líbí více to testt.8u. Nicméně na obou se mi nelíbí některé obrázky - např. lev u Cestopisů z Afriky. (V rámci pohyblivé animace mi přijde velice směšné, že je vidět jeho zadek :)) Lidé kolem erbu jsou zavádějící. Nechápu jejich smysl tam. Lepší by bylo tam nechat pouze erb, ale pokud určitě tam chceš mít lidi, tak tam dej obrázek s více generacemi a profesemi - takhle to působí moc teenagerovsky, což jsou lidé na které (podle mě) není směrován web. Vůbec celé to animované menu bych nahradil klasickým vodorovným menu - toto animované se blbě čte a například já nemám rád, když mi prvek pod myšítkem se zčistajasna začne hýbat. Logovací box bych dal určitě někam nahoru (viz standard Google a FB) - takhle dole je moc nevýrazné... Uvažoval bych o změně barev - asi bych se řídil erbem - hodně světlemodré, šedé a třeba i motiv hradu... Odkazy vpravo na mě působí moc alá Seznam (nevím, jestli to je účel) - což ta červená tam moc nezapadá a vůbec neladí s ostatními odkazy. Počasí je dobré, ale moc blízko u sebe. Propojení s FB: nevím, jak moc je to na těchto stránkách výhodné (jako uživatel budu hledat nějakou informaci v městě a je mi šumafuk, že Josef Novák je fanouškem této stránky.) Pozor na reklamy... působí to jako titulky v Blesku a spíše mě to od stránek odrazuje (hlavní strana vypadá tak, žes nevěděl, co na ni dát, tak jsi tam plácnul reklamu). Odkazy na Google, Morfeo apod. jsou zbytečné - tyto odkazy každý zná. Patička je příliš veliká (vysoká) a obsahuje informace, které bych neočekával, že v ní najdu.

Hmm - moc jsem se rozepsal. :) Pokud si chtěl pouze porovnat oba weby, tak se řiď pouze druhou větou. Na ty ostatní zapomeň. :D
jpgotye
Profil *
Sir Tom:
Díky za obsáhlé hodnocení, něčím se budu řídit, a překopu zřejmě tu hlavičku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0