Autor Zpráva
sailen
Profil
Dobrý den, prosím o zhodnocení grafického návrhu pro web z oblasti videoslužeb, který dělám pro známého. Obsahy vnímejte spíš jako ukázkové, bude se s nimi ještě pracovat. Nejdřív jsem chtěla na všechny texty použít bezpatkové písmo, ale kupodivu se mi nejvíc líbil Garamond, tak by mě zajímalo, jak to vidíte vy. Díky, Eva

a odkaz zde
Velda
Profil
sailen:
není moc zbytečně velká mezera mezi headerem a obsahem?
Ivy
Profil
Asi bych doporučila zkusilt oříznout fotku, vlevo je příliš rozsáhlá bílá plocha. Zbylo by též více místa na text, text by také chtěl úpravu zarovnání.
joe
Profil
- smutné barvy, celkový obsah bych dal asi do bílého pozadí
- to tečkované orámování se mi nelíbí, zvážil bych spíš něco k filmu
- nelíbí se mi mezery v textu vlevo
- dolní text oddělený moc výraznými oddělovači není moc k přečtení
- ikonky ke sdílení jsou moc nalepené na obsahový blok
- před patičkou by to chtělo větší mezeru
hexcross
Profil
Víceméně souhlasím s Joe-em:
- zkusil bych najít nějáké hezké pozadí, buď jednoduchý gradient nebo něco s tématikou. Hodně to stránky oživý.
- text do bloku je střašnej (po stránce vzhledu), aspoň pokud tam bude ten co v návrhu.
- spodní "nabídka služeb" mi tam nesedí, už jen font je uplně odlišnej než ten "hlavní" co je v menu apod. , šlo by to graficky udělat mnohem líp představoval bych si to jako statický tlačítka, nebo jak nastřelil joe dát ty nabídky jakože do filmové pásky..

Myslím když to vylepšíš nebude to vůbec špatný web, nějáký základ tam vidím ;)
sailen
Profil
Děkuju za dobré nápady, podívám se, co se s tím dá dělat :)

Ivy:
Asi bych doporučila zkusilt oříznout fotku
To není fotka, ale budoucí video, takže ořezávat ani nejde.
sailen
Profil
Takže výsledek po zpracování připomínek tu. Ještě nějaké postřehy?
Ivy
Profil
Na tom prvním návrhu se mě osobně líbilo víc pozadí a to, že ikony facebooku etc. byly ve spodní části. V návrhu 2 mi připadá že ruší dojem z obrázku, prostě obrázek částečně přebijou svou barevností. Písmo působilo na návrhu 1 noblesně, toto se zase líp čte, jde o to čemu dá autor (nenbo zákazník) přednost.
Edit: Ještě k písmu. Návrh 1 se velmi hodí k zakázkám typu Video ze svatebního dna, záznam plesů apod. neboť působí slavnostně. K tomu ostatnímu se hodí písmo v návrhu 2.
Mesiah
Profil
Ahoj, ten druhý návrh je zcela tuctový a nudný.
Promin, ale tak já to vidím.
Předchozí návrh byl zajimavější, ale nelibilo se mi na něm:
- patkový písmo
- zarovnani do bloku
- objekt jsou na sebe moc nalepeny - tím myslím ty texty: video z vaší svatby...
- kriklave ikony na socialni site, chtelo by je sladit a dat nahoru

ale libí se mi menu (možná bych textům v menu přidal 1px text-shadow)
peta
Profil
http://sailen.cz/navrh1.jpg
Smutne, jednotvarne, chtelo by to ozivit a ty ikony vpravo mi tam vubec nesedi.

http://sailen.cz/navrh2.jpg
Filmovy pas to ozivuje, ale nelibi se mi barvy podkladu a porad ty ikony vpravo. Co tak filmovy pas i s pismem v nem dat do obrazku1, ramecek mozna zrusit (protoze horni menu tez nemas ramovane) nebo dat jiny a ikony umistit nad sedy ram zprava vodorovne (nebo nad menu)? A jeste paticku. Patkove pismo u textu mi tam nevadilo, mozna bych dal vetsi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0