Autor Zpráva
Worky
Profil *
Toto jsou moje první stránky http://www.guldy.wz.cz , jsou dělaný v tabulkách, takže to není ono. Ale vše mimo textovou část sem dělal sám, tak buďtě prosím shovívaví :-)
PerToon
Profil
- na hlavní stránku docela velký podíl obrázků, sice nejsou moc velký, ale je to mínus....
- ten obrázek v hlavičce má být v pravý části tak divně složenej?
- spodek stránky (počítadlo, reklama, patka) je rozsypaný
- stránka nemá název v hlavičce <head><title>název</tilte></head>
- dávat jako alternativní text do hlavičky mezeru se nesluší
(testováno v IE6)
PerToon
Profil
- to samý + otazníčky místo Ž a Š dole v reklamě (ale za to asi nemůžeš)
(testováno v Mozille)
Timy
Profil
velmi pěkné stránky! Snad jen pár drobností:

1) na úvodní stránce je špatný title - index neříkání nic o tom, o čem ta stránka je. Vlastně všude je špatný title:-) zkus do toho titlu dát název konkrétní stránky + informaci o tom, že to je web o exotických ptácích, z titlu "chov" se toho člověk taky moc nedozví
2) neklikací logo
3) podtrhávej odkazy v textu, jsou pak lépe vidět a nepodtrhávej nic co není odkazem
Worky
Profil *
PerToon
obrázek v hlavičce je pozadí buňky tabulky, možná mám menší monitor. Nemohl bych poprosit o zaslání screenu na scorpion-m@seznam.cz co přesně vidíš, líp tak poznám co mám špatně. Jinak název by tam měl být, před chvíli sem stránky upravoval a dával na net, takže možná to ještě trochu zlobí.. Jinak díky
Lukáš M
Profil
na první stránky velice dobré, přesto mám pár výhrad:
- pokud tím "název" myslíte titulek, tak tam opravdu není a nemůže to "ještě trochu zlobit" - prostě se tam posílá nic moc neříkající text
- modrá na odkazech v menu mi neladí se zelenou
- stránky by měly být optimalizovány pro každé rozlišení, nejen 1024x768
- celkově to na mě působí dost humopolácky - až moc velké písmo a moc velké obrázky, řekl bych
- více strukturujte text. nejdříve jsem chtěl "nadávat", že je to všechno jen jeden odstavec, pak jsem si všiml, že tam odstavce jsou, ale skoro neviditelně oddělé, což vyjde nastejno
- nadpis h1 by měl být na stránce pouze jednou
- v menu je "hnízdéní" místo hnízdění
- <OT>žádná kritika není objektivní :) </OT>
Worky
Profil *
děkuji všem za "rady" :-) pokusím se opravit co nejvíc
Worky
Profil *
více strukturujte text. nejdříve jsem chtěl "nadávat", že je to všechno jen jeden odstavec, pak jsem si všiml, že tam odstavce jsou, ale skoro neviditelně oddělé, což vyjde nastejno
stránky dělám v DW 8, ale pokud vložím text, tak nemůžu mezerníkem odsadit začátek odstavce :-(
Lukáš M
Profil
Worky
začátek odstavce se také nedělá mezerníkem ale v css - http://www.jakpsatweb.cz/css/text-indent.html
ještě výraznější pak je oddělení prázdnou řádkou
Worky
Profil *
tak sem ty odstavce už upravil, dík za radu. Ještě bych se chtěl zeptat jak udělat, aby ta žlutá stránka měla stín, aby tak nesplívala se šedým pozadím??
Lukáš M
Profil
to už je trochu komplikovanější, každý to asi řeší jinak, ale já třeba tím, že si udělám 3 divy - jeden na svislý, jeden na vodorovný stín a jeden na ten roh, kde se protnou - pak si připravím 3obrázky s příslušnými gradienty třeba 5x1 pixel (resp. 1x5 pixel pro vodorovný stín a 5x5 pro průnik). obrázky nastavím divům jako pozadí a napozicuji je. ve vašem případě je to podobné jen je místo divů potřeba přidat buňky. snad jsem to napsal nějak srozumitelně :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0