Autor Zpráva
residentcz
Profil
Dobrý den
poprosil o nazor na http://www.hanackyparaklub.com/resi-design/
Michal Benda
Profil
Odstranil bych text "menu" - každému je jasné že se jedná o menu - je to tam zbytečné a podle mně je ten text nesourodý s ostatními prvky na stránce
residentcz
Profil
Nad tim jsem taky premyslel tak jsem to odstranil :)) diky
napada jeste nekoho neco ?:)
peta
Profil
Me se to nelibi.
Podle me je to preplacane barvami i obrazky a neni to atraktivni. Cekal bych, ze tam bude nabizim a ukazky praci. misto toho je nahore obrazek, vedle neho blika nejaka ani ne zajimava reklama a pod tim jsou nejake clanky (kde bych asi zrusil ramecek kolem obrazku). Takze to je vlastne asi nejaky casopis, ze?
Pak najednou se mi objevi nabizim. Pismenka silene kontrastni s pozadim, boli me oci, natoz to jeste cist a tak koukam radeji dal.
A zrovna dal to nedava smysl. je tam jakasi zalozka, kde bych si musel otocit monitor, ale ma i pismenka vodorovne. Ale zrovna ty nejsou tak dulezite, jako menu, takze tato cast je prakticky nepouzitelna.
Potom tam je jakysi rozklik opet s laserove rezavyp pismem, radeji preskocim.
A paticka, konecne neco, co je i barevne prijene sladene, pismo, az na odkaz se cte velmi dobre.

Ja bych zrusil veskerou grafiku. Navrhl si nejdriv usporadani stranky a minimalizaci pro navstevnika, aby nebyl zahlcen necim, co mu nedava smysl, pokud nenavstivil uvodni stranku. A pak to cele jemne obarvil nejlepe barvami svetlymi, vybledlymi, abys mohl temi ostrymi zvyraznovat. Pripadne klidne pouzij ostre barvy, ale spis velmi opatrne. Na tve strance maji vyniknout tve prace, kdezto ted ti strhava veskerou pozornost pozadi stranky. Je to asi stejne jako laciny letak ze supermarketu ve schrance, ktery se snazi propagovat jasne barvy, text mrnavymi pismnky kdesi v rozku, ale vyrobek je smejd.
Ivy
Profil
Vyhodit restauraci do povětří nezamýšlím, 25% slevy ani další reklamy mě nezajímají, šla jsem pryč. Jestli je to firemní stránka tak je něco hodně špatně.
resident
Profil *
Díky moc všem, má ještě někdo nějaký postřeh ?
Ivy
Profil
Teď je to o mnoho lepší, už to na mě nepůsobí na první pohled tak chaoticky a po chvíli je zřejmé, že se jedná o nabídku služeb. Pořád mi ale vadí, že to první co mě praští do očí je sleva 25%. Asi se nespletu pokud budu předpokládat že by autor raději chtěl aby to první co člověk po příchodu na stránku zaregistruje bylo Design na míru přímo pro vás. Navrhuji zvážit přesun loga na levou stranu. Dále bych navrhla zvážení dalších úprav, které by stránku zjednodušily - na mě je toho tam v současné době moc. Moc toho tam skáče a zbytečně to odvádí pozornost od informací o službách. Další věc, už víceméně drobnost, v úvodním obrázku Sestřih závodního speciálu mi vadí nepřirozeně zalomená noha, ale ježto je to video tak se s tím asi nedá moc dělat. Nicméně to přispívá k jisté "podivnosti", to je to pravé slovo jak na mě stránka i v tomto návrhu po provedených úpravách stále ještě působí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0