Autor Zpráva
Z3NTIVA
Profil
Moderátor Str4wberry: V titulku „kritika redesignu stránek“ chybí název či adresa webu.

Zdravím,

rád bych slyšel vaší kritiku na nový grafický návrh webu :)
Starý: http://rucni-registrace.cz/
Nový: http://imageshack.us/photo/my-images/810/katalogyaktualni.jpg/
Sir Tom
Profil
Z3NTIVA:
Také zdravím, nový návrh se mi líbí, ale vadí mí různá šířka položek v horním menu - asi bych je dal všechny stejně široké a pokusil se nějak přeskládat pořadí položek dle důležitosti - podle mě např.: Domů, Ceník, Objednávka, Vysvětlivky, Reference, Kontakt, Náš tým.

Možná, že by bylo dobré katalogy třídit nejen podle zemí, ale třeba i podle zaměření - např. katalogy pro gastronomii, pro turistické místa, atd.

BTW - jsem zvědav, jaké budou ceny a jak bude tato služba fungovat. Jestli na to budu mít a bude to dobré, tak bych ji třeba někdy využil...
Z3NTIVA
Profil
Co se týče prvního problému souhlasím,taky mě to trklo ale řek sem si že to předělá až při kódování...:)
S druhým problémem taky souhlasím...klient chtěl aby na homepage bylo videt že vynikají v tom, že registrují do hodně cizích katalogů, měla by být nějaká podpoložka kde by bylo konkrétnější třídění...
(asi to bude ceník )
Sir Tom
Profil
Z3NTIVA:
klient chtěl aby na homepage bylo videt že vynikají v tom, že registrují do hodně cizích katalogů, měla by být nějaká podpoložka kde by bylo konkrétnější třídění...
Proč?
Tak alespoň nějaká malá věta nebo položka v seznamu. Nevím, kolik lidí z našeho prostředí si bude svoje výtvory registrovat v italských a španělských katalozích. Je pěkné, že to jako budoucí klient vím, ale hlavně potřebuji, aby se moje webovky www.vysocansky-hostinec.cz objevily v těch gastro katalozích... (můj subjektivní názor - nechci jej nikomu vnucovat)
Z3NTIVA
Profil
No...
v podstatě to tak bude, zkus si to představit jako takový strom ...
chceš registrovat do katalogu > stránky rucni-registrace.cz > chces do ceského katalogu > ceske katalogy> uvidis ruzna zamereni na podstránce ceník > zaskrtnes co chces > uvidis mozne balicky a registrace a jejich cenu..
Aspon si myslím že to tak bude,ještě nevím :)
peta
Profil
Puvodni vzhled je lepsi.
Z3NTIVA
Profil
V čem ? :)
Prosím o konstruktivní kritiku :)
Spectator
Profil
Taky se mi víc líbí původní vzhled.
Ten nový mi připomíná typický skleněný noname web s účelem zobrazení spousty reklam, kde se ztrácí původní obsah a po kliknutí na odkaz lítám přes různé redirecty na další podobné weby.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0