Autor Zpráva
karlos29
Profil
Zdravím, rád bych si přečetl Vaši rady a připomínky.

mares29.cz

Díky
AlastorM
Profil *
Web je zajímavý, nicméně má pár chyb.
1) zvolil bych jiné písmo - to co tam je není špatné, ale písmena jako š a ě vypadají úplně jinak, což není dobré
2) v textu "Nejraději se věnuji webovým technologiím; tvorbě moderních" je středník, namísto čárky - asi jde o překlep, nebo ne?

Ale jinak zajímavé, hezké.
karlos29
Profil
AlastorM

font je Ubuntu, importovaný z google web fonts. Ve fontu jsou obsaženy všechny české znaky, tak nevím v čem je chyba, že se mi některé nezobrazují správně :/

jinak děkuji za názor =)
peta
Profil
* Portfolie je nepouzitelne, neda se to prohlizet ani cist. Ze to ma krasny efekt nasviceni si nech pro nekoho, kdo nema dotykovy displej a nebo ho bavi prejizdet mysi, kdyz si chce prohlizet fotogalerii.
* V kontaktu overovaci kod bych skryl a predvyplnil javascriptem, jak to dela toto forum. A policka bych dal v rozumnem pomeru sirky a vysky. Email sirku 2/3 (3/4) sirky zprava. Zprava vyska nejaky nasobek vysky email.
* Uvodni stranka ma nevhodny nadpis.
* Menis styl vzhledu. Co prvek, to jina velikost pisma, jina sirka a pod. Na zacatku mas 2 sloupce a obrazek a nikde dal se uz takovy vzhled nevyskytuje. A pritom u fotogalerie by se to uzivilo, treba.
* Kdyz se vypne css, obrazky a javascript, tak je ta stranka v celku nepouzitelna. Neni jasne, co je nadpis stranky (tagy H), co jsou podnadpisy. Policka kontaktu jsou rozhazena. Kratce o me je resene odrazkami misto odstavcu P. Jeste se mas o html hodne, co ucit, kdyz si komplikujes praci tagy, ktere pak musis pracne prestylovavat.
pcmanik
Profil
karlos29:
Stiahni si novu verziu jQuery
Ivy
Profil
Mě se to líbí a zcela vyjímečně nenalézám nic co bych mohla napsat jako připomínku. Leda snad naplnit portfolio než to pustíš ven, ale to nejspíš dobře víš.
Mistr
Profil
karlos29:
Oprav si překlep v kontaktech: nebo si mě můžete najít prostředniství některých sociálních sítí..
karlos29
Profil
díky za komentáře! Budu se snažit zapracovat na některých Vašich připomínkách =)
Ugo
Profil *
To že je všechno na jedný stránce je dost nešťastný jak pro uživatele tak pro tebe. Uživatel musí stahovat celou stránku a zbytečně ho ruší scrollbox, kterej tak má tendenci použít. Trošku mi vadí označení html5 a css3 vpravo nahoře, působí to jako by to mělo něco dělat a ani není zřejmé bez pohledu do kódu co to znamená. Mimochodem lidi s IE jenom naštveš když jim řekneš o technologiích který ještě 20 let nebudou umět dobře zobrazit (takže raději ani html 1 :D )
U portfolia bys moh kontrolovat nastavení prohlížeče a podle toho tam nechat tu animaci nebo jí dát pryč. Na mobilnim zařízení se tam bez zapojený myši asi nepodívám a ani pak to neni jistý. Zároveň je ta animace patrně dost náročná, nemám tady v práci žádnou 386 ale prostě s emi to nepříjemně seká.
Formulář bych neodesílal přes send.php a nebo bych tam dal alespoň jiné přesměrování zpět (php, meta a ten js .. třeba všechny ;) ). A nezapomeň předělat tu captchu před spuštěnim.

btw. k tomu že je vše na jedné stránce, připravuješ se tak o možnost dobře navržených nadpisů, textů a klíčových slov. A klient se rozhodně bude řídit podle toho jak sis zařídil vlastní stránky, takže ho hned napadne že to se SEO a vracením uživatelů nebude tak horké.

Co se mi líbí tak je design, neni přeplácaný a má dobrý kontrast (je čitelný a nebolej oči) .. jen hlavní nadpisy bych zkusil posunout ještě o pár px doprava.
joe
Profil
- tyhle weby, kde je víc stránek v jednom se mi moc nelíbí, je dobré mít části na různých stránkách... ale :)
- použitý font nezobrazuje písmenka s diakritikou ('š' v příjmení)
- fotka ve mně evokuje, že jsem na stránkách malíře s olejovými barvami
- kóder se píše kodér
- při výběru textu není původní text příliš vidět - nevhodná barva
- nadpis ("Ahoj, jmen...") je moc nalepený na levé zelené ohraničení
- "značkovacích jazyků html a css, programovacího jazyka php" - zkratky se píší velkýma písmenama
- "Neváhejte mě kontaktovat!" sem bych nedával vykřičník, nemusíš na návčtěvníky křičet
- v portfoliu a taky u sociálních ikonek zmenšuješ velikosti obrázků
- texty u referencí nejsou k přečtení - až po dokončení animace
- nelíbí se mi výrazné ohraničení inputů, ty dva nad tou textareou by mohly být větší
- "dva plus dva jsou *" skrýt to
- ikonka s emailem se tam moc nehodí


při vypnutém JS
- se skoro ani na reference nepodívám, jak je zatmavené - správně bys je měl zakrýt až v JS
- po odeslání formuláře dostanu bílou stránku


(... animace nad referencemi by šly udělat přes CSS)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0