Autor Zpráva
Franz
Profil *
Ahoj,

chtěl bych vědět jak se vám líbí nová verze webu www.sosal.cz

Díky za reakce
Ugo
Profil *
facebook pryc, hvezdicky roztahnout a nejak se mi nelibi, jestli font barva nebo velikost nevim.. sou divny, toplist taky pryc
jenikkozak
Profil
Franz:
Na můj vkus je v kódu příliš mnoho divů. Ale to je návštěvníkům fuk.
- Text „Sem vlož odkaz na video..“ by mohl při aktivaci políčka zmizet.
- Odkaz loga vede na adresu s otazníkem.
- Pokus o stažení odkazu mi v IE 9 skončil pádem stránky.
Sir Tom
Profil
Franz:
Služba na stahování z Youtube se mi líbí. Na kód jsem se nedíval, hodnotím pouze vzhled.
* Ztotožňuji se s názorem od jenikkozak.
* Podobně jako Ugovi se mi nelíbí facebook - místo toho bych tam dal social ikonky ze služby addthis.com.
* Formáty bych více zdůraznil a možná i dal hned na hlavní stranu do formuláře ve stylu přepínače.
* Text u druhé hvězdičky je zbytečný.
* Toplist také pryč. Myslím, že návštěvníka nezajímá kolik tam bylo lidi před ním. Spíše by zajímavější bylo tam napsat počítadlo, které by spočítalo počet stáhnutých (konvertovaných) videí tento den a celkem.
* Sem vlož odkaz na video.. - zde bych poprosil o třetí tečku
* Uvítal bych, abych nemusel rolovat stránkou dolů. Stačila by prostě jedna stránka roztažená do velikosti monitoru - nic víc, nic míň.
* Možná změnit tu šipku v logu. Nejde dobře poznat jestli je to šipka nebo plamínek. Jestli ale je to již zavedená značka, tak to nech být.
* Jinak se mi web líbí, je to čisté a ne moc přehnané na ozdoby.
Sir Tom
Profil
Franz:
A ještě - doporučil bych se nějak odlišit od konkurence. Například přidáním sloupečku, kde bude seznam posledně stáhnutých videí, apod.
peta
Profil
* Zaznamenaval bych, jaka videa uzivatel stahuje a misto toho fb zobrazoval top 10. Pripadne bych pridal select s nepovinnou kategorii, takze by se pak top stahovane dali zaradit do kategorii, i rucne, treba a zobrazovat to na strance. Ten fb, jak mas ted, funguje jako odkaz na nejstahovanejsi videa a clovek az pak zjisti, ze je to presmerovani na jakesi fb stranky, kam vubec nechtel.
Pokud chces, aby se klikalo na fb, je to ta spravna volba to takto nechat. Kazdy se splete a klikne na obrazek, treba Lucie, kde ceka nejakou erotiku :)
* Vyhledavani videa pres youtube? Co kdyz ten link nevim.
* Stranka je prazdna, nezajimava.
* Text „Sem vlož odkaz na video..“ by mohl by i vice sedivejsi, krom samotneho zmizeni. Vubec cele to pole je graficky zmastene. Ja bych to udelal hranate a jen to rameckem vystinoval, viz
http://www.slu.cz/fpf/frame/menu (vyhledavani nahore) . jestli bych to jeste oramoval velkou sedo-cernou plochou nevim, to treba zkusit, jak moc to bude vyrazne. Pokud to neoramujes, zkusil bych to zakulaceni, co to udela.
DoubleThink
Profil *
Franz:
Asi nebyla moc velká práce sebrat SDK z vidfetch.com a udělat k němu vlastní formulář.
IKE
Profil *
Co koukám, tak už změnil script a tenhle se mi fakt líbí, jenom bych ještě přidal víc formátů a bude to best.
Rellik
Profil
Koukám že web už neexistuje...
Chyba spojení
Firefox nemůže navázat spojení se serverem www.sosal.cz.
 Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli.
Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého počítače.
Pokud je váš počítač chráněn firewallem nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má
Firefox přístup na Internet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0