Autor Zpráva
wiku
Profil *
Zkritizujte mi můj web http://www.vesmirnewallpapery.ic.cz/
PerToon
Profil
Teda že má hlavička víc než půl stránky a obsah a menu si musím rolovat, to se mi zdá s prominutím dost nechutně ošklivý. A to mám IE a 1024x768.
igamenir
Profil
Souhlasím s PerToon. U 1024×768 to ještě jde, ale při 800×600 se pracuje tak na 30px !!
Takže tohle bych tam radši nedával:
>Nemìli by nastat žádné potíže pøi zobrazování v jakémkoli prohlížeèi pøi jakémkoli rozlišení.

Navíc tam jsou nějaké překlepy - Halvní stránka a hlavně v logo chybí S !!!!!!
Také se mi nezobrazí české znaky
Odkaz Otevřít bych nahradil za jméno planety/mlhoviny atp.
(Pokud jsi ovšem ty obrázky prostě někde nevyhrabal a netušíš co na nich je)
A umožni odkazování i přes obrázek.
Radek Hrabůvka
Profil
Stránkám chybí meta tag <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250"> a <title>titulek</title>, má význam i při rámech, např. pro hledání v historii. Nemáš nic v noframes. Návod co s tapetou je jen pro IE. Hvězdy pod texty snižují čitelnost textu. Při 640×680 to je nepoužitelné, při 800×600 žádná sláva. Používej × místo x, 1024×768 vypadá lépe, než 1024x768. Porovnej obrázky mes/03.jpg a mes/10.jpg
Dávám dva body z deseti.
wiku
Profil *
Chtěl bych vědět co si myslíte o grafické úpravě.
23k
Profil
priserna
rada_losik
Profil
Tento web myslím že už jsem už někde viděl ale v jeho první verzi. Je to pravda? No myslím že nátohnout logo do půlky stránky je první co by každého uživatele odradilo hned jak vztoupí na web. Osoboně nepoužívám logo vyšší jak 100px. Ale do půlky obrazovky je fakt extrém.

Pak rolovací menu je strašne nepříjemný a zas tak tolik odkazů nemáš. Ale když stahněs to logo na minimum tak to pujde.

Vzhledově to není zas tak strašný ale odstranil bych framy a dal bych fixní pozadí.

Dále jsem to nezkoumal protože přes ten malí prostor na obsah webu je fakt nesnesitelný.
wiku
Profil *
Tak jsem upravil výšku toho loga.Je to lepší?

rada_losik: jo asi jsi ho vyděl měl jsem na něj odkaz v téhle diskusi
rada_losik
Profil
No celkový vzhled je lespší pro uživatele. Ale chce to jestě doladit. Neříkám že je to hnusný nebo škaredý ale vypadá to stašně amatérsky. Nechal bych rozložení tak jak je ale nějak předělal desing. Myslím tím obrázky na pozadí a logo atd.

Loga (vesmírníwallpapery.ic.cz...) bych osobně hodil na levou stranu, kde u slušných webů to má být.

A co mi strašně vadí je galerie tapet jak to máš pořešený. V levo máš co s tapetou a vedle toho někde odstrčený máš stránkovaní, které má praštit do očí že patří k tapetám a ne nějak schované v textu. I když tam máš zalomený řádek vypadá to nepřehledně. Pokud to nechceš moc předělávat s tou üpravou tak nad to stánkování dej tag <hr /> (čáru) a bude to vypadat uplně jinak a přehlednějí.

A rozlišení tapet bych dal přímo pod ně k náhledům.
wiku
Profil *
rada_losik:Co by jsi dal na pozadí ty?A jak bys změnil to logo?
rada_losik
Profil
Pozadí bych nedával s těmi hvězdami (ty tečky) protože někdy ti to bude vadit s textem na webu. A logo bych použil jednu z tapet třebas http://www.vesmirnewallpapery.ic.cz/zem/22.jpg ta se by bala na logo celkem pěkná, ale musela by se upravit. Pak bych dal horizontální menu, třebas záložkovité, které je velice příjmenné pro uživatele a pak bych dal obsach stránky. Tak bych to udělal já. Ale můj web to není.
wiku
Profil *
rada_losik:tuhle tapetu jsem měl jako pozadí v uplně první verzi stránek,ale skusim jí dát do toho loga.
Jestli tě bude zajímat výsledek tak se tam podívej buď dnes večer nebo zítra odpoledne
Máš taky nějakej svůj web?.
rada_losik
Profil
Mám to v proflu a teď dělam na novém. Podívam se večer jak to dopadlo;)
igamenir
Profil
U logo také nedávej text doprava - při menším rozlišení mizí.
wiku
Profil *
rada_losik:Dnes to nebude protože se nemůžu připojit na IC
wiku
Profil *
je to tam
rada_losik
Profil
Tak teď se na to už dá dívat;)

Ješte upravit tu galerii a je to.

Pokud chceš vyměnit reklamu tak se podívaj na moje stránky a tam se regni...
PerToon
Profil
Jó, to už je lepší pokoukáníčko.
Sice mi pořád vadí, že se menu i obsah skroluje, ale už je aspoň vidět naprosto většinová část obsahu, takže to zas až tak nevadí.
Jediný co mi teď vadí je způsob zvýraznění odkazů v levým menu - ten rámeček se mi nehodí k obrázku co už rámeček má... ale to už je jen subjektivní pocit můj.
Dobrá práce!
wiku
Profil *
můžu se vás tady zeptat jaký používáte rozlišení monitoru
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0