Autor Zpráva
Su E
Profil *
Začala jsem patlat návrh na webík pro hellgate, mám dva trošku rozdílné - v horní části a jsem těžce nerozhodná.
Ten první je už html (na kod nekoukat, budu to předělávat do cms šablony) : prvni

druhý je jen jako obrázek, (to jsem si jen hrála se screenshotem :-) a skoro se mi líbí víc, jen to logo je tam nějak divně :-(
druhy

a teď na to jen tupě čučím a nevím co s tím, tak uvítám jakékoli připomínky a návrhy
Mistr
Profil
Já bych asi dal přednost tomu druhému návrhu.
PerToon
Profil
Já bych asi dal přednost tomu druhému návrhu taky.
kohout
Profil *
já též ;-)
wiku
Profil *
je lepší ten druhý
MissCroft
Profil
S těma stránkama, ať už prvníma nebo druhýma mám problém s tím, že nevím kam první kouknout, je tam toho tolik a než se zorientuju, uběhne minuta :o)
pyty
Profil
jj, duhy navrh je lespi
imho je to graficky perfektna stranka
Zlababa
Profil
No ... ten druhý určitě. Podmenu je vyřešeno originálně, vcelku i pěkně, ale přece jenom nepřehledně.
Horní obrázek s tou budovou bych se nebál protáhnout víc doleva.

Jinak to vypadá zajímavě a pro tu hru se to perfektně hodí.
mgiel
Profil
myslim ze to je pekny , jsem pro druhy navrh , kdo chce menu tak si ho najde - myslim ze to je v poho.
Jen mi přijde nečitelny to terminus, please ..... je to malo kontrastni.

jinak libi se mi to

4/10
SuE
Profil
díky všem, budu tedy rozvíjet ten druhý, abych pravdu řekla, přes noc mě napadlo pár šílených idejí :-)

Nepřehlednost menu .. njn, to je problém, buď to bude úzká dlouhá nudle nebo např jako v php nuke - podmenu je vlastně na stránce jako seznam článků třeba , a to právě nechcu. To podmenu stejně bude jen občas - bude se měnit podle toho, na co se klikne. Asi ho trochu barevně odliším
Technicky bych to hlavní menu nahoře mohla taky hodit nabok ale spousta lidí prostě hledá download nebo forum a tak je to snad víc na očích.

Ten napis terminus je rozpitý kvůli jpg kompresi, s červenou barvou to škaredě zamává, normálně bude asi textový
Su E
Profil *
tak ten poslední šílený :-)
ještě chybí předělat okraje (nějaká špína). ve firefoxu to vypadá trochu líp než v IE - tam mi ujíždí border pod obrázkem.
třetí

BTW, IE neumí padding u img ? nebo zas mám něco blbě?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0