Autor Zpráva
Indian
Profil *
prosím podivejte se na tyto stranky potřebuji pripominky k provedení a grafice mam to sice udělaný tak že se to dá změnit nezavisle na obsahu, ale nechtěl bych se pak k tomu vracet. Děkuji za konstruktivní připomínky.
Indian
Indian
Profil *
jéé ten odkaz, sakra tak ted ještě snad připomínka nečťete ty kecy ja si s tím moc nevím rady, respektive vůbec de mi to podstatně hůř než ta grafika, ale mám člověka kterj mi s tim helpne tohle tam je aby to nybalo prázdný
igamenir
Profil
To vybrání menu je podivný:
Když na něj najedu zdola, tak poskočí nahoru. Když pak někam pohnu kurzorem, už na něm nejsem, takže zase poskočí dolu.
A to losování obrázku trochu mate, když se zkusím orientovat na které stránce jsem byl podle toho, jaký obrázek jsem viděl - asi to zní divně, ale někdy to tak dělam, zvlášť když text vypadá podobně (resp. tady stejně)

Jinak to ale vypadá dost dobře.
Anonymní
Profil *
OK nad over efektem sem dost dumal ted je to jen o pixel a s podtržením myslim ze je to příjemnější a eště dost výrazný jinak ten text samo stejnej nebude a asi a vtěch sekcích kde se losuje ten obrázek nebude ani podobnej ten text je fakt nouzovka.
Šlaha
Profil
Udělej odkazům v menu display:block; backgroun-color:xxxxxx;
a :hoverům zas jinou barvu. I každý odkaz může mít jinou background-color
Zlababa
Profil
Zdá se mi to dosti nesourodé.

Např. Acces design - moderní písmo a barvy a naproti tomu hlavička .... čmáranice, všechny možný barvy.
Menu ... je dost suché.
Potom zase podmenu .... to podtržení .... pět veliký protiklad .... k nápisu.

No nevím ... žádné reference.... v podstatě ani texty.


jinak ta hlavička je krom toho nápisu zpracovaná zajímavě - dobře.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0