Autor Zpráva
Cpk
Profil
Zdravím, vytvoril som si novú administráciu na správu webových prezentácií (CMS).
Chcel by som sa spýtať na váš názor a zároveň ju trocha otestovať, doladiť.

Celú som ju písal ja, bez použitia FW. Taktiež som si vytrval aj grafiku (až na nejaké detaily, ikonky atd.).



Ďakujem za každú radu, kritiku, nájdený bug.

Prihlasovanie zastavene, ďakujem za komenty
Ivy
Profil
Ahoj, prověř si, jestli má uživatel opravdu právo smazat admina (neklikla jsem na to).
Spectator
Profil
Ivy:
Já taky ne, ale při tvorbě uživatelů je možnost vytvořit administrátora také vidět a nelze ho vytvořit. Čeám, že ani smazat nepůjde.
peta
Profil
Je to neprehledne, slozite, grafika je hezka.
Petyk
Profil
Když se do galerie snažím přidat obrázek v PNG, tak to nehlásí žádnou chybu, ale nic se nenahraje, zůstane tam jenom prázdný rámeček.
Cpk
Profil
[#5] Petyk Ďakujem, malo by to byť opravené.

[#4] peta Ďakujem za názor, môžem sa spýtať, čo sa Vám zdá neprehľadné a zložité ?

[#3] Spectator Zobrazuje sa, ale nepridá, resp. nezmaže. Asi by bolo lepšie to úplne nezobrazovať, prerobím to.
boss on the kac
Profil *
pekna grafika, jednoduchy na ovladanie, dokonce a pre mna ;-)
Medvídek
Profil
Cpk:
Líbí se mi to, hlavně to přesouvání položek v menu :)
Spectator
Profil
Co je to

f2e03
44d44

?
Cpk
Profil
Spectator:

to je salt, ako sa ti k nemu podarilo dostat ?
Spectator
Profil
zkoušel jsem u změn hesla sql inject a tohle to vždy vyhazovalo za chybovou zprávou
Cpk
Profil
Spectator: jaj :D moja chyba, to bol môj pomocný výpis, ktorý som zabudol odstrániť. Ďakujem ;)
Spectator
Profil
np =)
Petr ZZZ
Profil
Spectator:
f2e03
Fe2O3 je oxid železitý - to je náhodná podoba, nebo aby sis to lépe zapamatoval? Někde jsem myslím četl, že pokud programy na luštění hesel heslo uhádnou, bývá to proto, že spousta hesel nejsou jen tak náhodné sledy znaků, ale dávají nějaký smysl (např. jedním z nejčastějších hesel je údajně 123456).
Spectator
Profil
Petr ZZZ:
1) v chemickém vzorci je jiné pořadí "e", "2" a "o" != "0" to už vypadá na náhodnou podobu.
2) já si to pamatovat nemusím, protože moje hesla jsou sladká a sůl se k nim nehodí. (reakce asi nebyla pro mne 8-) ).
Petr ZZZ
Profil
Spectator:
v chemickém vzorci je jiné pořadí
To jsem viděl, ale těch chemických vzorců (jednoduchých sloučenin) není zase tolik, aby nějaký hodně sofistikovaný lamač hesel nezkoušel i nějak mírně pozměněné vzorce. Ale to spíš jen tak nahlas přemýšlím, než že bych o tom něco věděl.

reakce asi nebyla pro mne 8-)
Nebyla, pardon (jen jsem citoval odtam, kde to bylo napsané).
peta
Profil
Cpk: Mozes, ale protoze je link pryc, tak ti nemuzu neodpovedet.
Mrkni na tenhle cms, http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=2&topic=128680

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0