Autor Zpráva
vasava
Profil *
K vytvoreniu Laconic CMS ma inšpiroval projekt Adminer, resp. Adminer Editor. Ide o generátor užívateľského rozhrania podľa štruktúry DB. Nastavenia správania sa uchovávajú v komentároch tabuliek a stĺpcov. Zmeny sa prejavia okamžite na výstupe. Veľkosť skriptu zostáva konštantná. Aplikácia je písaná procedurálne. Ide o jeden súbor (okrem modulu správcu súborov) veľkosti 17KB.

Kľúčové slová: php, mysql, html5, jquery, 17KB, !explorer

Príklady komentárov:
Tabuľka: name=Stránky&type=0&t=title&i=id&s=section&o=order
Stĺpec tabuľky: name=sekcia&show&table=pages&option=title&value=id

Význam atribútov si môžete domyslieť.

Používateľská príručka

Demo
meno: demo
heslo: demo
Adrifinel
Profil *
Podle mně je to jaksi strohé, chtělo by to trochu grafiky. A mě se to třeba nevejde do prohlížeče na šířku.
peta
Profil
* chtelo by to jinou grafiku editor i web
* kod obsahuje more js, ktery mohl byt v jednom souboru, krom toho tez nahore tech tagu script :)
* Komentare nemaji zadnou kategorii nebo id/nazev clanku. Predpokladam, ze funkce teto stranky je vyhledavat spam a mazat. Coz si myslim, ze zrovna moc nepujde
* Uznesenia by mohli byt ve slozce dokumenty.
* Schazi mi tam nahled stranky, chtel bych si to zkouknout, ale neznam link bez prihlaseni, musim kliknout odhlasit.
* Stranky se negeneruji do html nebo nejake kese, takze se musi spoustet php a prekladat cely kod. Editujes stranku 1x, ale zobrazujes 1000x. Prijde mi zobrazovani tedy dost pomale.

Prijde mi to docela zajimave resene. Myslim, ze by to mohl byt takovy nastupce phprs.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0