Autor Zpráva
host
Profil *
Zdravím. Co říkáte na tento návrh webu: http://tridni.cz/monk/?

Zatím je ve stavu hrubého nakodování. Takže mi jde především o vzhled (dojem?). Díky za každý postřeh.
Medvídek
Profil
host:
Tlačítka upload a Archiv zápisků bych udělal celý klikatelný, ne jen odkaz.
V pravém boxu Poslední soubory v archivu bych nastavil pravý padding, teď ti tam jeden odkaz nepěkně zasahuje až ke kraji.
Ten kalendář mi přijde dost chaotický (neoddělit třeba dny alespoň mírně barevným pozadím?)

Máš tam neukončený DIV

<p>© tridni.cz, jan.kondula@gmail.com</p>
</div
</div>
host
Profil *
Dobře díky, souhlasím se vším. Jen u toho pravého boxu sem zkoušel, co se stane s dlouhým nerozdělitelným slovem. Budu se muset na to ještě podívat. A celkový dojem webu?
Sir Tom
Profil
host:
Také zdravím, celkový dojem webu na mě působí velice pěkně a solidně. Líbí se mi.
* Nicméně předměty pod jednotlivými dny mi přijdou málo výrazné.
* Jak tam máš ty dny, tak bych možná tam dal i jejich číselné vyjádření - jako Po 24.9.2011 - aby bylo jasně vidět, na který den se přesně váže písemka nebo test.
* Nechápu smysl slova třídní v title.
* Políčko pro vložení příspěvku je pro mě tmavé a nevýrazné.

Jinak vzhled se mi moc líbí a celkově je to takové příjemné. Barvy jsou - jak bych to řekl - normální a víceméně spolu ladí. Avšak osobně bych asi zvolil jiné barvy, ale to je pouze můj subjektivní názor.

Shrnutí: Ano, pěkné - líbí se mi to.

P.S. Vypadá to, že web je postaven na nějakém CMS systému. Tvoříš jej sám, nebo jsi použil již nějaký hotový, který upravuješ? Můžu se zeptat jaký to je?
host
Profil *
Díky.
*Po 24.9.2011 něco na ten způsob udělám, na to sem zapomněl.
*Třídní (web/stránka). Nad tím sem nepřemýšlel.
*Políčko trochu zvýrazním.

Jsem rád, že se líbí. Nechtěl jsem modrou (ať to nevypadá jako fb/spolužáci), tak mě napadla jenom červená.

Není to postavené na ničem, něco si chystám napsat. Možná zkusím pohledat a když tak sem napíšu, jestli něco použiju. (Spíše ale ne)

Ještě nějaké reakce? Klidně jednoslovné. Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0