Autor Zpráva
Houbar
Profil *
Prosím o kritiku tohoto [url=http://www.ubytovani-pacov.cz/test/cs/uvod.html ]webu[/url].
jazykové verze budou ještě přidány
Batrachus
Profil
Design by Free CSS Templates? Kromě toho se k tomu ten design vůbec nehodí.
Adrifinel
Profil *
Mému amatérskému grafickému oku nesedí to písmo v logu.
Odstranila bych ty odkazy s okolím a napsala když tak Pacov, přičemž bych tam dala tu fotogalerii (nebo odkaz na ní) Foto z Pacova.
Sir Tom
Profil
Houbar:
* Text v obrázku vůbec nelze přečíst.
* Myslím, že text v menu má být v takovém tom modrém výstupku nahoře napravo - není tam. Nyní je někde jinde a vypadá to divně.
* Výběr jazyka (CZ, EN, ...) se těžko hledá a čte a z principu bych jej nedával doprostřed stránky. Raději mám výběr jazyka někde na okraji.
* Ten důležitý (samotný obsah) text mi začíná až ve spodní části monitoru. Nahoře je nic, pak docela tlustý modrý rámeček a pak vysoký obrázek.
* Menu velice daleko od obsahu textu. Abych klikl na nějakou položku musím myší ujet velkou vzdálenost přes obrázek.
* Nevidím žádnou spojitost mezi obrázkem a ostatním vzhledem. Vzhled je moc ostrý, drsný modrý - naopak obrázek je takový velmi světlý, neostrý a nevýrazný. Myslím, že dominantou na tom webu by měl být spíše ten obrázek a nikoliv modro-žluté barvy, jak je tomu nyní.
* Bílé písmo na modrém je dobré, ale určitě bych nadpisy nějak odlišil (barvou, řezem, stylem, linkou...) od těla textu.
* Jinak asi dobrý - na kód a obsah textu jsem se nedíval. Po té grafické stránce je spousta věcí co vylepšit. Aktuálně je to takové mdlé a dohromady nesouvisející...
jenikkozak
Profil
Houbar:
- Obrázkům na stránce Foto z Pacova bych dopsal alternativní texty.
- Kdyby se těm obrázkům dal třeba jednopixelový rámeček, působila by ta galerie učesaněji. Tu třetí fotku bych jinak ořízl, kácí se ti na ní horizont.
- Fotogalerie má menší text na tom obrázku v záhlaví.
- Proč při procházení webu se mi stále některé odkazy otevírají v nové záložce?
- Na stránce Interiér je jen 5 fotek interiéru, dalších pět jsou snímky z okolí. Každá fotka na té stránce je jinak vysoká. Nešlo by to sjednotit? A nemohlo by jich být víc?
- Před dvojtečkou nedělej mezeru.
- V odkazech máš také link na „Oficiální stánky města Pacova“. (U stánků na levnou krásu postávaj a smějou se času.)
- Odkazy na té stránce musejí začínat protokolem http://, jinak ty odkazy budou chápány jako relativní a budou házet chyby.
- Nevím, jestli ta tabulka odkazů je řazená podle vzdálenosti od Pacova. Jestli ne, seřadil bych to podle abecedy.
- Tomu divnému počítadlu na úvodní stránce bych dal sbohem. Ten obrázek WiFi tam taky nepůsobí příliš dobře.
- Odkaz na obrázku v záhlaví vede kamsi špatně.
- Pokud se ti nechce předělávat vzhled podle toho, jak píše výše Sir Tom, chtělo by to aspoň odstranit tu velkou mezeru nad menu.
Houbar
Profil *
jé, já jsem sev včera dával příspěvek a on tu není.. :D
Sir Tom:
*Beru na vědomí.
*Menu mám ve všech (IE8, FF3,6, Chrome) prohlížečích dobře.
*Umístím ho pravděpodobně někam na modrou lištu
*Umažu bílé nic
*Beru na vědomí
*Učili nás, že se nepodtrhává, tak udělám kurzívu tučně a jiný font?
jenikkozak:
*Sypu si popel na hlavu. Fuj, jak jsem mohl zapomenout?
*Díky, opravím
*Díky, opravím
*Je řazená zhruba tak, že se dá první půlka projet za den na kole, druhá půlka taktéž. Popřemýšlím o tom.
*Nějakké počítadlo tam bohužel být musí. (jako kdyby hosting nenabízel vlastní statistiky :-/) Obrázek se pokusím vyhodit.
*už taky vím, přepsal jsem se a posílám to do blbé složky. Opravím.
Adrifinel
Profil *
Houbar:
Jaký máte hosting?
houbar
Profil *
Adrifinel: axfone, proč?
Adrifinel
Profil
houbar:
No říkáš, že hosting nenabízí vlastní počitadlo. Já mám gigaserver a mám ho tam, i když ne takové, abych si ho mohla dát na stránky, ale to vůbec neva.
margin
Profil *
Jaký je smysl jednobarevných obdélníků na pozadí, třebas tohoto?

Pro barvené přechody je formát JPEG nevhodný, je na něm vidět proužkování, vhodným formátem je PNG, přechod je hladký.
Ivy
Profil
1. Text ve hlavičce bych dala nahoru, takhle je velmi špatně čitelný. Nebo udělat hlavičku z jiné fotky, která je dole tmavá. I další text na první stránce se mi špatně čte, nejhorší je ten červený, doporučila bych úpravu.
2. Na stránce "Mapy" mi překrývá text "Havlíčkův Brod" další text "Po sjezdu z dálnice..." Používám Firefox 5.0.
3. Fotka "Pohled z ulice" mi připadá vyloženě šeredná, doporučovala bych záběr z jiného úhlu. Případně totéž s fotkou dvora nebo ji doplnit o dětskou tříkolku, zahradní gril nebo něco podobného.
4. Nějak tak mi vadí (a ani sama nevím proč) žluté židle na první fotce po kterých následuje modré povlečení. Myslím že by to vyřešila větší nebo velká kytice na stole na první fotce (zároveň by pozvedla fotku na vyšší level).
5. Foto z Pacova: Odkaz schovat a udělat za ním mezeru.

Edit: Ještě bych doporučila přidat description a v podstránce Mapy nahradit title "Wild Goose by Free CSS Templates".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0