Autor Zpráva
H.V.
Profil *
prosím o názory stránek: www.tranceband.com
Sir Tom
Profil
H.V.:
* První poznámka - úvodní strana je moc veliká. Respektive, obrázek je moc veliký a musím rolovat, abych věděl, co je dole. Nešlo by to třeba udělat jenom tak, aby uživatel nemusel rolovat a hned si mohl vybrat jazyk?
* Ten hýbající kouř na pozadí je velice pěkný a působivý. Velmi se mi líbí. Mohl bych se zeptat, jak jsi tento efekt vytvořil?
* Vzhled stránek se mi také líbí. Dle něj tipuji, že se jedná o stránky o nějaké kapele.
* Tranceband - hrajete trance? K tomuto žánru bych uvítal barvy ve stylu diskobarev - červená, modrá, lasery, neony, apod.
* Bohužel hlavní obrázek hlavičce je na můj monitor moc velký - teprve až odroluji dolů začíná pro mě důležitý text.
* Podobně i patička (Odkazy a Sponzoři) je moc vysoká. Je to záměr? Proč?
* Vzhled souhrnu novinek se mi líbí více.
* Nejde mi tam spustit nějaká ukázka hudby :(
* Ale video ano a je velmi dobré - strašně moc mám rád trance. :) Když jej někde slyším, tak se neudržím a musím začít tancovat. :D
* Čistě osobní poznámka: Rád bych Vás slyšel naživo. :) Doufám, že v seznamu koncertů bude nějaké místo v mé blízkosti (Praha).
Abych to shrnul: Web se mi opravdu líbí. Je vidět, že sis na tom dal záležet a máš to velmi pěkné. :)
Na kód a obsah textů jsem se nedíval - zaměřil jsem se pouze na vzhled a hudbu.
H.V.
Profil *
Sir Tom: wow diky moc =) to jsem ani nečekal, ohledně velikosti já mám monitor nastavený na nejvyší rozlíšení a myslím si, že většina uživatelu též použivaji nejmeně 16" monitor s nejvyším rozlišením, proto je to tam vše velke. Ohledně kouře - jQuery =)

ohledně přehravani hudby - připravuji jQuery přehravač, aby to nahrazovalo flash apod... proto to tam zatim není.

Jinak ohledně kapely moc mě to potěšilo, do Prahy se někdy rádi podívame a zazpívame ;)
Sir Tom
Profil
H.V.:
použivaji nejmeně 16" monitor
No - já mám max. 15.6'' :) (používám hlavně notebook).

Ohledně kouře - jQuery
Jj - už jsem si to zjistil (díval, jsem se do zdrojáku). Je tento efekt šířen volně? Respektive mohu kód a oba obrázkové kouře zkopírovat a použít? Pokud ne, nevadí. :) Udělám si tento efekt na své osobní stránky sám. :)
okolojdouci
Profil *
Úvodní stránka má spoustu chyb - počínaje datovou velikostí, konče zmíněnou výškou nebo třeba chlupatostí kruhu. Všechny ty problémy vyřešíš elegantně tím, když úvodní stránku zrušíš. O tom, proč úvodní stránku z principu nepoužívat, si najdeš spoustu komentářů třeba tady v diskusi.
H.V.
Profil *
okolojdouci:
ja uvodni stranku potřebují, ne jen kvuli volbě vstupního jazyka, ale především pro reklamu - novinky (třeba nový album, ukázka koncertu...)

Sir Tom:

jo klidně si ji můžeš použit ;-) na notebooky se pak nedivím, že to musíš rolovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0