Autor Zpráva
JindraK
Profil *
Ahoj lidi,

zatím ještě dodělávám nějaké drobnosti, ale i tak by mě zajímal váš názor na www.studio-iks.com
Adrifinel
Profil
Co tak koukám, tak doufám, že děláte kuchyně i v jiné barvě než bílé. Možná bych přidala do galérie i obrázek nějaké hnědé. Jako na zákaznici to na mě působí, že preferujete moc trend: sterilní bílá.

+ chybí mi tam orientační ceník vašich služeb.
peta
Profil
Jednim slovem nelibi.
* obrazky jsou zubate
* galerie nahore preblikava moc rychle, a vraci se (coz je pro oko dost neprijemne)
* horni menu uplne zanika v pozadi (opacitu dat zvlast mimo oblast textu nebo pouzit polopruhledny png)
* barvy nelibi celkove, hodne odrazuje uz oci tahajici cerna v pozadi
* padingy marginy, kazdy jiny (zhora leve menu 20px, zluty nadpis vpravo 30px, v menu radek a pismo obri a pod nim bluebord titernym a slepenym). Asi nejhezci stranka jsou produkty, co se vzhledu obsahu tyce.
* prijde mi to celkem chude na grafiku, takove hodne osizene. Celkovou cenu bych odhadoval do 1000 i s tim js nahore a galerii.
Dal uz ani nejdu hodnotit, nezaujalo me to.

Proc nezkusis barevne neco v tomto stylu, i odsinove? http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-inspirace/screen/sx/campanus.png pripadne jine stranky http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-inspirace/
JindraK
Profil *
Díky za reakce,

barevně to má být tak jak to je, tmavé pozadí a kontrastní obrázky jsou prostě světlých barev (to samé písmo), ale je pravda že té bílé je tam asi moc (upravím), padingy a marginy zkusím předělat. Horní posouvací baner - souhlas s tím vracením a částečně i s tou rychlostí. Zkusím ještě zapracovat. Které obrázky jsou zubaté? Myslíš ty kreslené? Nebo jsem něco přehlídl? Celé to mělo být jednoduché, ne přeplácané, to nemám moc rád. Rozměry písmen upravím.

Ještě jednou díky.
margin
Profil *
Galerie je ve flashi a její ovládání je, slušně řečeno, neintuitivní.
JindraK
Profil *
galerie bude jinak - jquery script, ještě nemám vybranej jakej. souhlas

díky
JindraK
Profil *
Tak jsem upravil galerii kuchyní a horní banner. Prosím o kritiku.
JindraK
Profil *
Ještě bych potřeboval radu ohledně chyby v IE, vyskakuje mi dole trojúhelník s chybou ve stránce, ale za boha nemůžu přijít na to co to způsobuje.
Ivy
Profil
* Horní menu je málo výrazné a zaniká, doporučuji zvýraznit.
* To nahoře v levém sloupci nad galeriemi má být drobečková navigace? Není to příliš pochopitelné. --- Po pěti minutách to už chápu. Není to orientační, ale matoucí prvek a doporučuji změnu.
* Malé šipky jako odrážky menu vlevo u galerií mě tam tak nějak nesedí.
* Chybí mi ceník, alespoň orientační, pokud bych kupovala kuchyň půjdu jinam.
* V galerii jsem zrovna odchytla stejný obrázek jako nahoře v hlavičce a nepůsobí to na mě dobře (to maj tak málo fotek?)
* Obrázky v hlavičce se občas chovají divně - rychle jezdí, zastavují se v půlce obrázku, objevuje se tam černá barva. Stalo se to když jsem byla v Galerii.
* Osobně se mi vůbec nelíbí změna obrázku takovým tím kostičkováním.
* V Produktech jsou jenom kuchyně, asi by to chtělo doplnit.
* Na stránce Služby zůstalo pod nadpisem slovo montaze, které tam asi nepatří.
JindraK
Profil *
Snažím se kapku předělat to menu , ale nějak se nedaří pod IE rozchodit JS co to menu má ovládat, mohl by mi někdo poradit jak na to? Případně kde dělám chybu? V mozile to fachá v pohodě, už jen odladit styl. Je takto to menu lepší? www.studio-iks.com/test/index.html
Mistr
Profil
JindraK:
(1) V Mozille Firefoxu se položky vyjíždějícího menu obtížně čtou. Vyjíždějící políčka jsou průsvitná, což zhoršuje jejich čitelnost.
(2) Ukáži-li v menu na položku Produkty, "zmizí" mi její text. Proč? Ostatní tento nešvar nedělají.
(3) Třetí položku u anketní otázky vlevo bych formuloval spíše 50 tisíc a více.
(4) Text v hlavním sloupečku naspodu vylézá z rámečku.
(5) Doplníš klikací logo a patičku?
JindraK
Profil *
1, snažím se pomocí css dosáhnout částečně průhledné hlavní položky vysouvacího menu, položky co vyjedou bych rád už neprůhledné, zatím se nedaří. Nějaký nápad jak zrušit opacity u vnořeného prvku?
2, už funguje
3, beru
4, až bude hotové vše tak srovnám
5, patičku ano klikací logo asi ne
Mistr
Profil
JindraK:
klikací logo asi ne
Budiž, je to Tvůj web a Ty se staráš o komfort jeho návštěvníků. A nechceš-li do svého webu zakomponovat jinak poměrně již standardní prvek webových stránek, je to Tvá věc.
JindraK
Profil *
Tak doupraveno. Nad tím logem ještě zapřemýšlím, já ty klikací loga většinou nevyužívám. Ale je pravda, že spousta lidí ano.
JindraK
Profil *
Ještě bych měl dotaz, napadlo mě tu stránku zajímavosti, předělat na tipy a triky z truhlařiny případně nějaké zajímavé odkazy nové druhy kování, myslíte si že by to mělo smysl?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0