Autor Zpráva
Brain32
Profil
www.m808.ic.cz
Co nato říkáte ?

Moderátor Chamurappi: V titulku „Prosím hodnocení mého webu“ chybí název či adresa webu.
1Pupik1989
Profil
Nic moc, je to hrozně přeplácané.
Nox
Profil
NewsFlash Theme by Templatic, meta name="generator" content="WordPress 3.2.1"

takže co jsi na tom dělal?
Brain32
Profil
Nox - sorry teď jsem zakoupil Premium Template v době ,kdy jsme to sem dával jsme měl ještě udělanej Free template web . Ale po prvním komentu mě to přesvědčilo zakoupit pořádnou šablonu
johnl
Profil
Brain32:
Ale po prvním komentu mě to přesvědčilo zakoupit pořádnou šablonu
Jeden jediný názor, který není objektivní a ač je třeba pravdiví tak nemusí hned tu šablonu posílat do pekel a tys to vzdal, pak pro tebe hodnocení nemá moc smysl a nemusel si sem web k hodnocení dávat.

Na to že to má být placená „Premium Template“ tak má jednu docela závažnou chybu (menu dole)..




Ivy
Profil
* Za prvé když tam vstoupím tak nemám ponětí o čem ta stránka je.
* Přetékají ti štítky (alespoň u mě ve Firefoxu 5.0).
Brain32
Profil
johnl - Tak jsme to vrátil zpátky na původní Template tak hodnoť :)
johnl
Profil
Brain32:
Vypadá to celkem hezky určitě to má ale pár chybiček co právě vytváření dojem té přeplácanosti.

Co se mi nelíbí je patička, která je zbytečně velká a je v ní jakési zbytečné menu (to samé co je na screenu který jsem sem dal), zjednodušil bych ji, nevypisoval v ní zbytečně dlouhý text a dal ji až pod samotný rám webu. Hover u normálních odkazů na blue se tam nehodí, hover u nadpisů článků je hrozný, border pošune nadpis o pár pixelů. Druhý laylout je tam zbytečný, klidně bych ho vihodil, menu se tam nehodí, ikonky zbytečné, počítadlo skoro žádného návštěvníka nezajímá a překlad si myslím taky ne..
Brain32
Profil
johnl - Díky :)
Takže - patička text jsem zkrátil co se týče toho jakýsiho menu to bude důsledek nějakého zlobivého pluginu to musim odstranit tam nemá co dělat ... Hodil jsme nad patičku tlustou solid čáru ,aby to oddělovalo zbytek stránky to jak to dát pod rám musim ještě vymyslet...
Hover jsem u normálních odkazů změnil a u nadpisů článků taky a už se to ani neposouvá ... Layout ještě doladim uvidíš ,že zbytečný nebude . Jaké ikonky máš na mysli ?
johnl
Profil
Brain32:
Jaké ikonky máš na mysli ?
Ikony Pagerank, to obyčejného uživatele taky nezajímá, stejně jako návštěvnost, to jsou věci které zajímají hlavně majitele webu, tedy tebe..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0