Autor Zpráva
BlueSky
Profil *
Prosím o kritiku mého výtvoru http://optimal-servis.cz. Přitáhne zákazníky?
Obsah katalogu se ještě dotváří, ale jinak je to kompletní a nemusíte mě vůbec šetřit :)
Díky předem,
BlueSky
BlueSky
Profil *
Fakt k tomu nikdo nemá ani slovo? ...
YoSarin
Profil
Ok, tak jo :)
Na stránce novinky se mi ve FireFoxu objevuje spodni scrolovaci lista - pravdepodobne za to muze div tridy novinka a jeho parametr width:100%; Navic se tim posune doprava i logo stranky...
Co se tyka grafiky, tak mi mirne vadi nesoumernost zpusobena umistenim te fotografie vlevo...
konkretne jde o to, ze vlevo je fotka a vpravo je logo plus navic obsah okna... A jak je to logo nacpane doprava, tak to vypada, jako by tam byla nejaka chyba a okno obsahu by melo zacinat na stejne urovni jako fotka...

eh... ja to snad nakreslim... :) Takovyhle vyklady mi vzdycky strasne sly... :)
BlueSky
Profil *
Díky, aspoň někdo :)
novinky: opraveno. Nechci vědět, co by to dělalo v Exploreru. (Používám pro něj jiný CSS).
Ad design: Hmm, hmm, přemejšlím o tom. Rád bych to nazval nekonvenčním přístupem, ale kdyby to mělo komplikovat orientaci, tak by se to muselo změnit.
mat
Profil
jen poznámku - ta růže asi moc zákazníků nepřitáhne, dej tam nějaký ilustrační obrázky toho, co nabízíte... a ještě něco, to "stáhnout naše pozadí na plochu" na mě nepůsobí dobře... ale třeba jenom na mě
YoSarin
Profil
Jee... tak toho sem si nevsiml... pekna hlaska... :)
jeste k tem strankam (tedka uz jde spis jen o hnidopisstvi, nez o cokoli jineho... :) ) - jak jsem trosku vysazeny na tu symetrii, tak u Fotografii realizaci (btw - realizaci by melo byt male r, ne?) mi trosku vadi ty nesymetricke ramecky... chapu ze kazda ta fotka je s jinym pomerem stran, ale ty cerne ramecky okolo bych nejak unifikoval... ale to uz je opravdu jen IMHO... :)

YoSarin
Martin Kuželka
Profil
Přitáhne zákazníky?

řekl bych, že by to mohlo být o mnoho lepší.

1) design nezaujme,
2) rozvržení je docela nepřehledné,
3) menu je imho dost nevýrazné,
4) obrázek asi není moc k tématu.

Co se týče textu, tak:

1) mnoho textu v kuse bez podnadpisů, seznamů, zvýraznění apod. - vůbec to nezaujme, takže si to většina lidí ani nepřečte,
2) malé rozestupy mezi řádky - špatně se to čte.
BlueSky
Profil *
No, po postu Martina Kuželky (body 1-3) mi nějak přimrznul úsměv, ale je to asi pravda. S tím textem je to jasný, ten fakt nikdo (vyjma GoogleBota :) číst nebude.
Díky všem, beru si vaše rady k srdci a jdu s tím něco provádět.
BlueSky
BlueSky
Profil *
Tak jsem to upravil. Jak se vám líbí http://optimal-servis.cz teď?
Co se grafiky týče, laboroval jsem nad tím celkem dlouho, ale nakonec jsem ji tam nechal. Nemůžu si pomoct, kytička se mi tam prostě líbí (je taková veselá :) a netradiční pozice taky. Nechci tam mít klasický layout, aneb pevný blok uprostřed, protože to už je ohraná písnička (i když hit). Nebo ne?
Lukáš M
Profil
líbí se mi to,
jen bych se v textech nebál větší "interakce" se zákazníkem - např. místo "rádi vás uvítáme" dát "přijďte se přesvědčit" - ale nevím, nejsem copywriter. rozhodně bych ale dal do hlavičky nějaký slogan - třeba to "Interiéry podle Vašich představ". pokud návštěvník přijde "doprostřed" webu (rozumějte: ne přes úvodní stránku) trvá mu delší dobu než se zorientuje.
BlueSky
Profil *
Lukáš M: Díky, dobrej nápad.
/ BlueSky má radost, konečně to někdo pochválil :)
Ale tohle mi fakt nejde do hlavy - bývalá úvodní stránka má PageRank 3, bývalá stránka nabídky (tedy níž ve struktuře), kde v podstatě NIC (jeden stupidní seznam o asi pěti položkách) nebylo má PageRank 5. Co to je sakra za blbinu? :-O
mat
Profil
Nemůžu si pomoct, kytička se mi tam prostě líbí (je taková veselá :)

kytička je sice hezká a veselá, ale stejně ybch místo ní zcela určitě dal nějaké zátiší - srolovaný koberec postavený na stojato, na podlaze kbelík s barvou a štětkou, záclony apod... pro návštěvníka, který k tobě zavítá náhodou se stránky tváří jako květinářství, alespoň na první pohled (na ten nejdůležitější)
BlueSky
Profil *
mat: Díky, v podstatě je to pravda. Až vyrobím (vyfotím) tu správnou fotku, která by se mi tam líbila, tak tam něco tematičtějšího dám. Do té doby tam bude všechny vítat kyti :)
mat
Profil
BlueSky

ještě jednu poznámku bych měl - web by si zasloužil lepší texty (profesionálnější), takové, jaké vzbudí přímo potřebu nakoupit právě u vás. Když na sebe necháš kontakt, třeba ti bezplatně pomůžu (výjimečně)...
marat
Profil
mě se ten web líbí :))
BlueSky
Profil *
mat: Fakt? To by bylo vyloženě úžasný! Texty jsem psal buď já (úvodní) a nebo někdo z firmy. Je jasný, že by je to chtělo o hódně profesionálnější. Ale určitě se ozvu. Přímo a na e-mail.

marat: Díky, jásám :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0