Autor Zpráva
Slapy
Profil
Dobrý deň prosím o kritiku grafiky indexovej stránky. Zvyšok webu nie je nastylovaný.

wapy.biz

Keď tak kľudne prezrite aj iné stránky ale nehodnoťte ich grafiku.
Ivy
Profil
* Ta zelená barvička šíleně řve. Buďto výrazně zmenši její plochu nebo udělej něco s odstínem. Prostě to pořád tahá pozornost na pravou stranu a tam toho moc není.
* Vyřeš si "viriešil".
Slapy
Profil
To Ivy:
Ďakujem myslel som si že toho bude viac. Na pravej strane plánujem spraviť menu zatiaľ tam toho veľa nie je ale bude tam toho dosť.
peta
Profil
Slapy:
Na te strance ale nic nemas, tak neni, co hodnotit. Jen barvy a ty se tam vubec nehodi a neladi spolu. A az budes v textu chtit zvyraznit, tak to budes delat asi blikanim a jinymi osklivostmi :) dale tam stridas ruznou velikost pisma, nahodile. A text mas nahodile zarovnany od okraje (nahore datum asi 5px, menu asi 15px, nadpis Tak... asi 0, cara 0, Pridal 3, Teraz 3). Treba bych ti pujcil pravitko?
Slapy
Profil
To peta:
Ďakujem za kritiku. Ktoré farby ti spolu neladia ak sa smiem spýtať? btw. Web má slúžiť ako fan stránka jedného anime ktoré plánujeme aj prekladať.
Ivy
Profil
[#5] Slapy
Jediné co mě napadá ohledně souladu barev je že zelené vlasy v hlavičce se trochu tlučou s ostatními odstíny zelené, ale jiný barevný nesoulad tam nevnímám. Jestli to chceš na jistotu tak si barvy projeď přes colorschemer.
Slapy
Profil
Tak spravil som pár úprav podľa toho čo mi vraveli známy aj neznámy :-). www.test.wapy.biz Mám to nechať takto poprípade ešte niečo doladiť alebo vybrať len niečo z tohto?
Taurus
Profil
Nečetl jsem ostatní přede mnou, první co mě napadlo bylo colorschemedesigner, protože když jsem na web přišel, myslel jsem, že budu taky radioaktivní... Ale ten už Ivy doporučila. Hmm...

Copyright je blbost, patička je anglická na české stránce. Čas nahoře je zbytečný, mám posuvník při 1024 x 768. Chybí mi detail, vyvážení a zarovnání prvků podle nějaké mřížky...
Slapy
Profil
To Taurus:
Web som robyl na 1024px ale keď tak nad tým rozmýšaľam tak je zbytočne široký a hodnotil si test.wapy.biz alebo wapy.biz?
Taurus
Profil
To druhé. Ale přijde mi to v tom podstatném to samé.
Slapy
Profil
Na stránke nastal malí update tak prosím ohodnoťte či k lepšiemu alebo horšiemu text v pravom menu je len pre predstavu ako to bude vypadať.
peta
Profil
"či k lepšiemu alebo horšiemu"
Tohle je mozne rici, pokud mame stranku pred i po.

"Ktoré farby ti spolu neladia"
Pro me vsechny, ale mel bych te upozornit, ze jsem extremista :)
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/js-color3.htm
00CCCC - odstin HSL 666666
FFFF33 - 999999
00FF00 - 808080
FF0000 - 808080
FF8000 - 808080
CC6600 - 666666
33FF66 - 999999
CCFF00 - 808080
999999 - 999999
5DA8CC - 959595
A01D27 - 5F5F5F
0066CC - 666666
Hsl barev pro text mas odlisne. Navic se pro web doporucuje pouziva 3 max 4 barvy. Mas jich 12? Tohle je barevne preplacane.
Byl by problem ten web ladit do bile? Tmavsi logo, tmavsi paticka a stred a menu svetle odstiny? Ale citelne to je. Vetsina tmavych webu na foru byva s citelnosti velmi slaba :) Takove priklady:
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-inspirace/
Nekde tu to resi tmavym okolim a tmavym logem. Zajimava je ta zelena stranka Emotion, lehce podbarvene do zelena.
Hlavne si myslim, ze ty padingy a marginy by udelali hodne a zrusit more barev. Kdyz chces mit barevne prispevky, tak si zvol pro prispevek max 3 barvy. nadpis, odkaz, text. Pro dalsi prispevek dej treba jinou paletu a takhle to stridej sudy lichy. Nebo jestli je to hlavni prispevek a komentare, tak stridej v komentarich sudy lichy a hlavni mozna tretimi odstiny. Pripadne hlavni prispevek nearvit vubec? Nebo naopak komentare? Nebo dat komentarum barevny podklad? / Ted mas oranzovou a zlutou v prvnim prispevku a i ve druhem. clovek se brzo ztrati v tom, co je co a povazuje to za navstevni knihu.
Slapy
Profil
To peta:
Tak díki peta. Možno že s tým ešte časom niečo urobím teraz už nemám silu hľadať farby a odtiene ktoré by k sebe ladili. Možno o také 2, 3 mesiace to sem hodím znova a bude to aj pre teba uspokojivé ;). Ešte by som chcel vedieť názor Ivy na nový www.wapy.biz. Inak vám všetkým ďakujem za kritiku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0