Autor Zpráva
peteo
Profil *
čo vy na to?
:)
Timy
Profil
http://lexikon.sk.sweb.cz

dávej link i do textu, pls, ne každému se to chce kopírovat z názvu příspěvku
Timy
Profil
- máš tam nějaké vyskakovací okno, to akorát někoho, kdo to nemá bloklé, naštve.
- ten běžící text je strašný
- ty jednotlivé políčka s písmenky bych zvětšil
- chtělo by to více informací, k čemu ten lexicon vlastně slouží nebo co tam můžeme najít, zase to s tou stručností nepřehánět. Ideální by byl několikapoložkový seznam příkladů, co všechno lexicon zná
- rozhodně zvětšit písmo
- chtělo by to nějaké charakteristické logo
- statický title, na každé stránce má být jiný
none
Profil
tohle obdivuju jak dlouho si to psal obsahove? tolik slov napsat musi chvili trvat tedy pokud nejsi rachli jako moje mama ktera ma 2000 uhozu za 10min
peteo
Profil *
Timy: Sorry, nabudúce sa polepším. To vyskakovacie okno vyskočí iba pri prvom prihlásení (cez 24 hod), viackrát nie.
Ad písmo - je tam lupa, ale nie je problém ho zväčšiť.
Logo - pracuje sa na tom.
Title - správna pripomienka, zmením.
Bežiaci text: posledné novinky, ktoré budú zaradené pri najbližšej aktualizácii, akysi hot-line.



none : (jé, to sa dá skopírovať už stagmi!) Roboty to je stále dosť. Naopred ti fungovalo - pred počítačovou érou, na štítkoch - bola toho plná skriňa, a teraz to pomaly hádžem do kompu. Otrava, ale baví ma to (úlet, že?).
Mistr
Profil
(1) Hrozně malé písmo.
(2) Tmavě červené písmo není na černém podkladě příliš čitelné.
(3) Klepnu-li na stránce lexikonu v patičce na slůvko Lexikon, otevře se mi lexikon do toho samého okna rámové struktury, nikoliv do celého okna. Možná jsem to poněkud kostrbatě vysvětlil. Zkus klepnout na Lexikon a uvidíš, co se bude dít...
(4) Už celá adresa webu se mi zdá poněkud kostrbatá. Je v ní moc slov oddělených tečkou.
(5) Odstranil bych blokování klepnutí pravým tlačítkem myši. Návštěvníci webu si pak nemohou zkopírovat údaje z Tvého lexikonu. Samozřejmě, že to lze obejít několika způsoby, ovšem mám tušení, že tyto postupy nejsou mezi neodbornou webovou veřejností příliš známé.
peteo
Profil *
Mistr
Písmo upravím pri aktualizácii.
Vďaka za to upozornenie na otváranie sa nového okna do rámu. Už som to ošetril, ale tiež to bude až pri aktualizácii (ten odkaz tam je, lebo prehliadače otvoria len tú stránku s textom a návštevník (predtým, ako bola vpravo hore klikacia ikona) nemal možnosť dostať sa do celého lexikonu.
Adresa - hold, freehosting. Lexikon bol obsadený.
Pravé tlačítko. Neobľúbené, viem. Download.
Timy
úvod zmenený, požadované info doplnené.
Hot line zmenená, žiadny príšerne bežiaci text.
Kráťa
Profil
- oranžové písmo není na těch tlačítkách vidět.
- podtrhávej pouze odkazy
- písmo je dost malé
Jinak docela prima.
Mistr
Profil
peteo
Lexikon bol obsadený.
A zkoušel ses dohodnout s majitelem či majitelkou uživatelského jména lexikon, zda by Ti ho nepřenechali? Já to takhle jednou zkusil a povedlo se (samozřejmě s jiným jménem než lexikon).

A pokud by to nevyšlo, uvažoval bych o jiném freehostingu. Co takhle www.tenzor.cz? Je to bez reklam, 100 MB volného prostoru.
Anonymní
Profil *
domény cz, sk, com, net, info patria nemcom. To by som asi nezaplatil.
peteo
Profil
sorry, to som bol ja.

/predtým som mal meno stále vyplnené, zaregistroval som sa a teraz musím meno vyplňovať :-(/
Kráťa
Profil
domény cz, sk, com, net, info patria nemcom
týýý vadóó a kde se dá k takovým poznatkům dojít? Škoda, žes neuvedl nějaký link.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0