Autor Zpráva
claude68
Profil
Zajímá nás váš názor, prosim zhodnoťte http://shopda.eu/
hlavně co změnit, doplnit, případně grafika
Adrifinel
Profil
Je zajímavé, že nabízíte možnost kouknout kolik stojí jedna webovka, ale není to jednak málo a jsou to vůbec vaše věci (to já jen pro jistotu)? Pak, co je to za šablony php nebo jenom klasika html+css atd. a umožňujete i induviální?
Chybí mi tam v tomhle jaksi informace.
Slapy
Profil
claude68:
Zaujímavé jeden mesiac stojí 888 Kč vč. DPH ale celý rok a ostatné položky v menu stoja len 74 Kč vč. DPH TU
A tá pání v headri ma divní výraz na tvári, taký odpudzujúci.
A ešte prvý krát dosť dlhé načítavanie ale to možno len u mňa.
Inak celkom ujde.
ondra15
Profil
Tvorba stánek? Ja myslel, že se dneska tvoří stránky:-)
joe
Profil
Stejná hlavička zřejmě nevědomě přecestovala z webu http://www.fastwebsites.com/ na tvůj web http://shopda.eu/ nebo jak se tam dostala?
peta
Profil
* Webhosting vetsinou kupuji lide, kteri tomu rozumi.
* Takze jsem nenasel cenik s moznostmi levnejsiho. Vetsina hostingu nabizi dostazujici sluzby za 50-200 za rok.
* Nejsou tam technicke parametry pocitacu s linkem treba na phpmyadmina a jine veci.
* Nenasel jsem blogove cms
* Nenasel jsem vseobecne info o cms, k cemu jsou dobre. Nejakou prehlednou tabulku se vsemi typy bez rozklikavani.
* Nevim, co je crm, zkus stranku http://navody.c4.cz/, tam je pekny prehled
* "Tvorba stánek" - Klidne tvor stanky i budky, ale od hostingu cekam neco jineho. Z tech stranek jedina pouzitelna, ale musela by se prekopat, je ta svatebni s labuti. Dole ukazuje, ze mam nastaveno dole 10 zbozi na stranku, ale zobrazuje mi 32, asi to mas rozbite.
Ivy
Profil
Adrifinel:
jsou to vůbec vaše věci
Jsou to templáty odjinud, většinou s cenou kolem 50 dolarů. Tudíž je podle mě "Tvorba stránek" poněkud zavádějící. Zákazník by mohl usoudit že dostane originál a nikde není zmíněno že tomu tak nebude.

* Nefunguje Přidat do košíku. Aha, už to tam skočilo ale trochu to trvalo.
* Jako zákazníka by mě mimořádně zajímalo, za co účtujete poštovné. Nějak se mi nechce věřit že hotové stránky posíláte poštou.
* Po kliknutí na "Zobrazit v plné velikosti" se nic nestane.
* V drobečkové navigaci je chyba - tvorba stánek.
* phpBB i miniBB jsou open source. Za co u vás zaplatím? Za instalaci?
Edit: Zajímalo by mě, když si koupím třeba ten templát RGB Magic za (55 dolarů) jaké další služby od vás dostanu. Nikde jsem to nenašla.
shopdax
Profil
ano, je to nejake rozbité. stránku máme postavenou na PrestaShop a ten vcera vzali útokem hackeri. dnes to opravíme
joe
Profil
Ivy:
Jsou to templáty odjinud, většinou s cenou kolem 50 dolarů. Tudíž je podle mě "Tvorba stránek" poněkud zavádějící. Zákazník by mohl usoudit že dostane originál a nikde není zmíněno že tomu tak nebude.

To je jedna věc, druhá je, že další prodávání takto zakoupených šablon je nelegální. Navíc prodávat šablonu za cca. 4000 Kč, když je možné ji jinde a legálně koupit pod 1000 Kč.

Každý člověk si je vědom toho, co dělá. Už mě opravdu přestávají bavit lidi, co vydělávají na neznalosti druhých.
o_O
Profil

Odcházím.

Ivy, joe:
Děkuji, toto téma poslouží jako kvalitní ukázka vybírání peněz z neznalých.
Ivy
Profil
[#9] joe
A je legální, kdyby tu šablonu zakoupili pro zákazníka a ty peníze si vzali za instalaci a jiné služby? Já bych to tímto způsobem neřešila, zajímá mě to jen teoreticky. Kromě toho co se týká hodnocené stránky tak by to tam mělo být podrobně rozepsané. Takto vůbec nevím za co bych jim ty peníze zaplatila (doména? hosting? další služby?).
pcmanik
Profil
o_O:
Dnes uz stranka preistotu ani spustit nejde, pise to nejaku test page :D
Adrifinel
Profil
Ivy:
Myslela jsem si to, že to bude nejspíše kradené ;)
Ivy
Profil
Už jim to zase jede.
[#13] Adrifinel
Proč kradené? Nepovažuješ za přípustné aby pro svého zákazníka koupi vyřídili? Ale měli by to mít v každém případě na stránkách napsané.
joe
Profil
Ivy:
Tak to nevím do jaké míry by to bylo legální, spíš bych to viděl tak, že zákazník si design koupí, předá jim ho a oni jim ho "upraví" a přidají texty.
Nicméně tohle bych nikdy nedělal, pro mě i pro zákazníky bude lepší, když stránky budou jedinečné. (př.: kdyby se tímto způsobem udělal web pro prodej aut, konkurence může udělat naprosto stejný web)
Adrifinel
Profil
Ivy:
To je to není o tom žádné info.
Otázkou je, jestli koupi jak říkáš vyřizuje či jak to tam má.
A z tvoji předchozí odpovědi, jsme vydedukovala, že ty to považuješ za kradené...
Nicméně nabízet šablony za 50 dolarů a nemít k tomu žádné info, jaksi závání něčím nekalým...
peta
Profil
Jo, mimochodem, pokud neco prodavas pres web, zakon narizuje viditelne uvadet obchodni podminky. Zadny takovy odkaz jsem tam nevidel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0