Autor Zpráva
TradeCZ
Profil
Dobrý den,

v těchto měsících postupně spouštíme startup www.LinksTip.com a budu Vám vděčný za objektivní zhodnocení nejen designu, ale i funkcionality a dalších prvků ještě před tím než bude vyslána do světa finální verze...

Web je na: www.linkstip.com

Jedná se o inteligentní agregátor zpráv s mnoha uživatelskými funkcemi, přikládám zjednodušený popis:

LinksTip.com je server poskytující přehled nejlepších aktuálních článků ze seriózních zdrojů z různých zemí. Články jsou řazeny na základě sociální inteligence, kterou je v algoritmu oblíbenost na sociální síti Facebook.com. Články se zobrazují tříděně podle data publikování, kategorie, země a dalších aspektů. Každý článek lze nezávisle na publikačním serveru komentovat nebo podpořit sdílením a oblíbením si.

Přihlášení uživatelé mají další výhody, mezi které patří především možnost sestavit si vlastní přehled obsahující pouze zdroje, které uživatele zajímají. Dále si uživatelé mohou článek na LinksTip.com založit do vlastní knihovny atd. Každý uživatel LinksTip.com má také možnost komentovat články nezávisle na zdroji.

LinksTip.com je mezinárodní projekt, který v tuto chvíli nabízí shlédnout přehled zajímavých článků v zemích Česká republika, Slovensko, USA a Velká Británie.

LinksTip.com je multijazyčný. V současné době je k dispozici v jazycích čeština, slovenština a angličtina.
Sir Tom
Profil
TradeCZ:
Také dobrý den,
co se týče nápadu, tak ten se mi líbí, nicméně bych měl výhrady k designu.
Celé záhlaví je takové "jakési" zmatečné - modrá barva na pozadí je pro mě příliš drsná a těžko čtu slova - těžko se v něm orientuji. Logo je velmi nevýrazné. Menu s rubrikami bych možná oddělil nějakou jinou barvou na pozadí než modrou. Modrá je všude - možná by bylo dobré některým objektům fláknout i jasnější (údernější) barvu - např. červenou.
Fotky u článků bych dal spíše doleva - využívám toho, že člověk nejdřív jde po obrázcích, a pak po textu.
U odkazu na komentáře by bylo pěkné vložit počet příspěvků.
Písmu v pravém bloku s odkazy je moc malé a malé písma se mi nechtějí číst, protože mám pocit, že v nich není důležitá informace.
Výběr jazyka bych asi dal výše - do hlavičky. Takhle je moc dole na nepředpokládatelném místě.

Jinak ale ten web je pěkný.
Hodnotil jsem pouze vzhled - na kód a funkci jsem se nedíval.
TradeCZ
Profil
Díky za každou připomínku, pokračování je také na http://webtrh.cz/151981-kritika-startupu-linkstip-com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0