Autor Zpráva
Sveter
Profil *
Tak co říkáte na moji stránku?
crater
v pohodě :o)
MVK
Profil *
1. Vstupní stránka "Vstupte" mi moc informací nepřinesla.
2. Proč do div cpát iframe?
3. Kde je h1 na index2?
4. Ujednotit psaní tagů velkými a malými písmeny (na malé).
5. Barvy mi rvou oči.
6. Ale funguje to :-)
Kráťa
Juj Vstuptestránka

Co se mi na webech nelíbí

Často setkávám s tím, že kliknu na nějaký odkaz a zjeví se mi nápis: "Stránky jsou ve výstavbě", či tak něco. Přijde mi to jako kdybych si na parkoviště před domem napsal: "Auto je v tovární hale". Proč to ten člověk na web dává, když to nemá hotové :-).
Potom zase, věc, kterou nejsem s to pochopit, či přijít na to, jaký má účel. Je to taková ta nicneříkající úvodní stránka, kde je napsáno "vstupte". Přeci tím, že jsem napsal adresu a zmáčkl klávesu Enter, nebo klikl někde ve vyhledávači na odkaz, tak jsem vstoupil.
Tohle bych přirovnal k tomu, jako kdybych šel třeba do hračkárny a když bych tam vlezl, tak bych se ocitl v nějaké místnůstce, kde by byly jedny dveře, nic víc a na nich napsáno: "Vítejte v hračkárně, prodáváme hračky. Vstupte."
Pokud někdo tušíte smysl takovéto úvodní stránky, napište mi to prosím do vzkazů, rád bych se dozvěděl, proč to někdo dělá. Vždyť ta úvodní stránka je "index", podle kterého se projeví např. výsledky ve vyhledávačích (nebo ne?).
No a když se člověk konečně na takovou stránku dokliká, tak je tam odkaz na "přidat do oblíbených". Ostatní nefungují, neboť jsou
"ve výstavbě" :-)))))
Sveter
Profil *
Diky za kritiku
ronnie
"Stránky jsou ve výstavbě", či tak něco. Přijde mi to jako kdybych si na parkoviště před domem napsal: "Auto je v tovární hale". Proč to ten člověk na web dává, když to nemá hotové :-).

Kdyz delas trochu rozlehlejsi web a nemas cas travit nekolik hodin tvorbou www, treba kdyz delas tridni stranky (mnoho fotek, uprava videi, musis napsat hafo clanku atd), musis nekde zacit, nejprve udelas indexovou stranku a postupne delas podstranky...Delam tridni web, postupne, kdyz jsem to daval na hosting, mel jsem hotove poze dve podstranky (z jedenacti), po mesici prace uz jsem zprovoznil dalsich sest podstranek...no a do dvou tydnu budou funkcni vsechny. Myslis, ze by bylo lepsi, kdybych je tam dal az v komletni verzi ??? Ja myslim, ze ne:))) A to prirovnani mi prijde dost hloupe:)
Kráťa
Myslis, ze by bylo lepsi, kdybych je tam dal az v komletni verzi ???
Ano. Já to tak alespoň dělám a když už bych byl nucen prát na web nehotové stránky, tak bych alespoň znepřístupnil odkazy na stránky, kde nic není. Ovšem nevím, kdo by mě k tomu donutil.
ronnie
No ja jsem na netu tak pul hodinky denne, dalsi polhodinu mam cas, to se snazim delat nase stranky, vic casu pc obetovat nechci. Zatim 3 odkazy nefunguji, mam tam jen napis "mimo provoz", nikdo si zatim nestezoval, byl rad, ze funguje alespon neco.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.