Autor Zpráva
djvita
Profil
Co by jste nam poradili,ohledne zlepseni naseho webu http://www.facebazar.cz děkujeme předem,za rady.
jenikkozak
Profil
djvita:
- Celou patičku vyhodit; statistika, odkazy na katalogy a datum nikoho nezajímají.
- Za čárkami ve větách se píší mezery, na konci řádků by čárky být nemusely. Kde není potřeba uvádět velká písmena, je lepší je nahradit malými. Před dvojtečkou se mezera nepíše.
- Odkazy nahoře jako kdyby samy říkaly, že chtějí mít kolem sebe více prostoru.
- Nevypadá dobře, že po kliknutí na odkaz nahoře, mizí horní menu.
- Stránkování v seznamu inzerátů vytváří duplicitní adresu (URL) pro první stranu.
- Data by mohla být psána v lepším formátu než DD-MM-YYYY.
- Vyhledávací políčko na první pohled nepůsobí dojmem, že se jedná o formulářové políčko.
- Nemohly by sekce bez inzerátů být skryté, aby člověk zbytečně neklikal?
- Zdrojový kód není ideální. 110 nezalomitelných mezer bezprostředně za sebou jsem už dlouho neviděl.
Taurus
Profil
Bohužel se mi to vůbec nelíbí, docela to shazuje důvěryhodnost firmy.

Typografie špatná - za čárkama se píší mezery, takový formát data na úvodní stránce dole jsem ještě neviděl. V kategoriích je dokonce jiný... Žádná pořádná struktura nadpisů, písmo v menu je nečitelné.

Zarovnání je odfláklé, nedodržuje se nějaká mřížka, na úvodní stránce je dole zarovnání na střed a odkazy jsou tam naflákané jak na poslední chvíli. Žádný detail nebo řád, optické dělení kategorií, které dost splývá, patička mišmaš, spíš žádná.

Použitelnost - hledání neintuitivní, navigace se mění, někde chybí úplně, ztrácím se, chybí klikací logo, návrat domů je špatně vidět. Tlačítko "Přihlášení profil" je v jakém jazyce?

Design starý.
djvita
Profil
dekujem za radu a budem se snazit o zlepseni
peta
Profil
djvita: Predelat celou grafiku a zrusit dole to pocitadlo.
djvita
Profil
Počitadlo vadí?
jenikkozak
Profil
djvita:
Počitadlo vadí?
Kupodivu to vypadá, že na tom trváme. Proti němu se vyjádřili dva lidé ze tří. Možná dokonce tři ze tří, protože počítadlo můžeme brát jako prvek starého designu. Takže tento dotaz spíše vypadá jako naivní snaha vlákno nakopnout. Za trest k tomu už nic neřeknu.
djvita
Profil
Aha, ale nám se líbí, počítadlo, a že k tomu nič neřekneš, neříkej no a?
djvita
Profil
Stránka je, totálně předěláná, líbí se vám?
Plaváček
Profil
djvita:

Moc ne.
djvita
Profil
A copak se nelíbí?
Mihhc
Profil
www.bazos.cz

Mnou odkazovaná stránka je podle mě v oboru dokonalá. Nemusím se přihlašovat, hledání, přidávání, moje příspěvky, všechno krásně jednoduché.
Poznámka: Počítadlo mi sice z principu nevadí, ale na Tvých stránkách se mi příliš nelíbí.
djvita
Profil
Co říkáš na tenhle script ten se ti líbí? http://www.inzercebazar.vyzkousej.net/

Zasláno: 2. 10. 2011, 11:17:06
Je to jen test. jo.

Zasláno: 2. 10. 2011, 11:29:13
Zatim ano. katgorie a další věci ještě nesjou udělaný protože je to jen test, líbí?

Moderátor Petr ZZZ: Sloučeny tři příspěvky.
Prochy
Profil
Přestaň spamovat! Svůj příspěvek můžeš editovat a ne úmyslně psát nesmyslné příspěvky, aby bylo toto téma první v seznamu aktuálních témat!
djvita
Profil
Prochy:
Sorry to jsem nevěděl.
jenikkozak
Profil
djvita:
Stránka je, totálně předěláná, líbí se vám?
Ne.
djvita
Profil
Škoda. a co se vám nelíbí?
jenikkozak
Profil
djvita:
Škoda. a co se vám nelíbí?
Říkal jsem si, že se pokusím odpovědět obráceně a napíšu, co se mi líbí. Bohužel jsem tam nic originálního nenašel.
Nebudu vypisovat, jaké chyby tam máš. Výše jsem [#2] popsal 9 problémů. A výsledek?
- Počítadlo zůstalo,
- texty opraveny nebyly,
- zvláštní šablona byla nahrazena stejně podivnou,
- horní menu na podstránkách mizí dál,
- duplicitní URL zůstávají,
- data si zachovala formát DD-MM-YYYY,
- formulářové políčko má stejné pozadí jako prvek, na kterém je umístěno,
- prázdné sekce se v menu zobrazují,
- zdrojový kód výstavní rozhodně není.
djvita
Profil
Ok, jak se opravuje duplicitní url?- texty opraveny nebyly, nechápu, a počitadlo, uvidíme.
djvita
Profil
jenikkozak:
- zvláštní šablona byla nahrazena stejně podivnou,
- horní menu na podstránkách mizí dál,
To přesně nechápu o co jde, a stejnak ztim asi nic neudělám, nejsem zase tokovéj programátor, jsem jen lajk, a věecko to běží na Joomla 1,6 free, a první stránka je dělaná zvlášt .Pokud umíš udělat script, na inzerci, tak scháním někoho.
djvita
Profil
Snažil jsem se stim něco udělat, odstranil jsem velkou část zdrojového kodu, přidal jsem velmy slušné vyhledávání, do hlavní stránky a samozdrřejmě i na všech ostatních stránkách, hledání je rošířené a přehledné, podle všeho podstatného. Počítadlo jsem odstranil a asi víc už stím udělat asi nejde.
ludekbrno
Profil *
djvita:

1) Nepíše se Nokie, ale Nokia
2) Nepíše se Ducaty, ale Ducati

P.S. jinak ale vůbec nechápu název Facebazar a působí velmi nedůvěryhodně? Asi mi něco uniklo, ale co má obličej (face) společného s tvým bazarem? S nadsázkou bych to pochopil u seznamky, ale ne u bazaru spotřebního zboží. Zjevně se jedná o snahu (marnou) parazitovat na popularitě Facebooku.
djvita
Profil
Sorry opraveno:Ne ne, je to jen název nic víc nic míň.Je lepší dát tomu název facebazar.cz, než třeba příklad ,,,picturebazar.cz,,, už rozumíte?Je to jen název bazaru, u kterého se zobrazují i fotky, jsou i bazary nebo inzerce, kde je jen text.
ludekbrno
Profil *
djvita:
Je to jen název bazaru, u kterého se zobrazují i fotky
Já tomu tedy nerozumím. Výraz Face nemá vůbec nic společného s fotkou nebo obrázkem a ve mě to rozhodně nenavozuje pocit, že bych tam našel inzeráty s fotkama. První co mě napadne, že se někdo chce vézt na vlně popularity Facebooku :)
djvita
Profil
ludekbrno:
To je uplně jedno, je to jen název domény.
ludekbrno
Profil *
djvita:
máš pravdu, ale mě takové věci dost odrazují. A nemyslím, že jsem sám ;)
jenikkozak
Profil
mmm. Domnívám se, že zde by se dalo uplatnit pravidlo o zákazu vytahování vláken vkládáním nekonstruktivních příspěvků. Téma bylo takto vytažené už pětkrát a přitom tazatel neaplikoval skoro žádnou uváděnou radu, spíše je to snaha o zviditelnění jeho bazaru.
Moderátor Chamurappi: Zamykám.
djvita
Profil
Víte co?Vy už nevíte, co by jste si namě našly, já se nebudu omlouvat za název domény, nevím o co vám jde.Je to je název, a jestli vám vadí že jsem sem tady, tak mě klidně vymažte, mě je to jedno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0