Autor Zpráva
xciza
Profil
Hoj, pomalu jsem se dal do tvoření stránky pro kamaráda a tak bych chtěl znát průběžně váš názor. Zde je stránka http://4me.g6.cz/Gleyan/index.php jsem opravdu na začátku.
Sir Tom
Profil
xciza:
Také hoj.

jsem opravdu na začátku.
Souhlasím. Opravdu tam nic ke zhodnocení není. Ale pozadí se mi líbí, text a logo nelíbí - je to zubaté. Působí to jako stránky o Drákulovi.
Až na stránkách něco bude, tak pak sem dej odkaz. Teď právě žádná konstruktivní kritika není možná, protože opravdu tam není co kritizovat...
margin
Profil *
Sir Tom:
Ale pozadí se mi líbí
Pro web je velice nepraktické, nepůjde měnit jeho velikost podle délky obsahu. Také se na něm bude obtížně číst text.
Sir Tom
Profil
margin:
Pro web je velice nepraktické, nepůjde měnit jeho velikost podle délky obsahu.
Jojo - to máš pravdu. Vyjádřil jsem pouze svůj osobní názor na vzhled. Nezabýval jsem se jeho funkčností a použitelností... Uvidíme, jak xciza to vymyslí...
Adrifinel
Profil
Nápis Amaterské... nejde pomalu ani přečíst

A dole jakoby napůl schované reklamní texty s odkazy na mě působí divně.
xciza
Profil
Velikost webu mám danou pevně schválně. Při tomhle pozadí by se to dělalo těžko, aby se přizpůsobilo obsahu. Pro další konstruktivní debatu přikládám odkaz na obrázek, jak by měl web vypadat. Odkaz

Teď mě trápí, jak mám na web dostat svůj font... Nějaké typy na dobrý návod??

A dole ty "napůl" schované reklamní texty jsou jen od poskytovatele hostingu (potom tam samozřejmě nebudou). Mám je takto upravené pro jiný web který ještě dělám a nechce se mě to předělávat ;)
Adrifinel
Profil
Vlastní font je vždy co vím problém. Dá se to nějak udělat, ale řešení bejvaj poněkud řekneme krkolomná.
Proto je nejlepší vybírat z těch, co mají na svých pc naistatovýni všichni.

A není odstranění reklamy náhodou porušením pravidel hostingu, teda pokud má v pravidlech povinné zveřejňování...
ReVolt
Profil
Vzhledově parádní, ale když nemám maximalizované okno prohlížeče tak se pozadí "schová" za okraje okna, žádný posuvník abych se mohl podívat doleva či doprava, celé pozadí se centruje, takže ve výsledku vidím jen šedý pruh
Mistr
Profil
xciza:
Grafické vyvedení číslice dvě ve mne nějak evokuje:
Plaváček
Profil
xciza:

Jako plakát asi dobrý, pro web je to ale nepoužitelný grafický návrh. Až to začneš realizovat, zjistíš, že na to celé jdeš od základu špatně.
Ivy
Profil
* To písmo - musela jsem se zastavit abych přelouskala cho..co? a studio je také mizerně vidět
* Tento design by se výborně hodil pro nějakou temnou fantasy stránku - připomíná meče, kapající krev a chlupaté ďábelské ocasy. Chtějí opravdu takto hoši působit? Na fotce až tak krvelačně nevypadají. A deklarace v textu je "svěží, mladý, unikátní" - tento návrh je spíše středověký a unikátní mi také moc nepřipadá, svěží si představuji graficky ztvárněné taktéž jinak. I když dále v textu "svět psychických poruch" leccos vysvětluje, na psychickou poruchu je to zase málo rozmanité.
* Druhé písmeno jména je l anebo i?
* Docela mi vadí "ujetost" podkladu - pruhy nejsou rovnoběžné. Pokud to má vyjadřovat "ulítlost" tak je to zase nesouměrné málo.
xciza
Profil
Plaváček:
Máš pravdu, respektive všichni tady :) Jen co jsem se do toho pustil tak už jsou problémy. Písmo, pozadí... bude lepší zkusit něco jiného a kouknout někam třeba pro inspiraci...
Plaváček
Profil
xciza:

Koukni třeba semo: http://www.cssmania.com/ nebo tamo: http://designbeep.com/2011/09/12/weekly-web-design-inspiration-41/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0