Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil
Zdravím,

chtěl bych poprosit o kritiku webu HTC Mania.cz.

Jde o jeden z 6 webů v menší síťi webů na stejné téma. Zajímá mě i kritika ostatních webů:
LG Fans.cz
Apple Fans.cz
Samsung Fans.cz
Nokia Fans.cz
SE Fans.cz
... záměrně nezakládám téma pro každý web zvlášť; předpokládám že velká část kritiky bude v podstatě společná pro všechny weby.

Díky za připomínky i nápady,
MF
pcmanik
Profil
Marcus Flintus:
1. Nechapem vyznam odkazov na google a zoznam v paticke webu.
2. Priehladne menu ma dost otravuju, nakolko pod nim presvita text.
3. Ten facebook plugin by som urcite posunul pod anketu. Nakolko fb, uz v dnesnej dobe nikoho nezaujima, tak zbytocne ubera miesto. Orientoval by som sa viac na Twitter a Google+ Pochybujem totiz ze na technologicky web budu chodit 15 rocne blbky z pokecu / facebooku.
4. Preco su v prihlaseni 2 prazdne inputy bez popisu? Ako mam vediet co mam kam pisat? Nie som blby, ale nedava to logiku...

5. Zbytocnost <meta name="robots" content="all, follow" />
6. Skomprimujte jquery, resp. stiahnite si jeho komprimovanu verziu z ofic. stranky. A najlepsie by bolo vyuzit CDN od googlu a budete mat postarane o cachovanie.
Marcus Flintus
Profil
pcmanik
Díky za připomínky.

Někdo další?
pcmanik
Profil
Marcus Flintus:
Vidno, ze si si dal s opravou chyb zalezat... Aspon by si mohol napisat preco si ich neopravil.
Marcus Flintus
Profil
pcmanik
Jen jsem chtěl počkat, jestli přibydou ještě nějaké další přípomínky, abych to pak upravil najednou. Tvé připomínky beru jako podnětné a určitě na jejich základě stránky upravím.
BertohnedCZ
Profil
1. Odkazy na google a seznam opravdu nejsou potreba, seo to asi neudela

Jinak mozna par drobnych zmen dle Marcuse a je to v pohode.
Marcus Flintus
Profil
Díky.

Ještě někdo něco?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0