Autor Zpráva
4host.cz
Profil *
Dobrý den,

chci se zeptat na kritiku webu 4HOST . Vím že ještě vše není 100% dotažené, ale jestli je to vzhledově apod spravně. Děkuji
Krakatoa
Profil
I když jsem na jiné stránce, bíle mi stále svítí pozadí u Hlavní strana.
Na straně webhosting vlevo popisky a vravo data nejsou na stejné úrovni.
Chamurappi
Profil
Reaguji na 4host.cz:
V Exploreru 7 (a starších) je naprosto nepoužitelné menu kvůli nevhodnému použití display: inline-block. Máš něco proti floatu?
V Exploreru 8 (a starších) se rozpadá trojsloupcový layout, protože používáš li:nth-child(3) (také docela zbytečně).
Koukal jsem jen na úvodní stránku, ostatní jsou rozpadlé z podobných důvodů. Nic moc.
shaggy
Profil
4host.cz:
Telefónne číslo vpravo hore trochu vylieza z toho boxíku, prečo nemá flexibilnú šírku?
Ako spomínal Krakatoa, na stránke webhosting nesedí tabuľka... možno to bude tým, že to nie je tabuľka. Prečo na tabuľkové dáta používaš zoznam?
Na stránke o společnosti majú obrázky členov tímu zlú cestu (pomohlo by dať lomítko na začiatok cesty).
Prečo na stránke Kontakt chýba pätička?

Stránka mi ide dosť pomaly, možno by stálo za zváženie zmeniť hosting.
4host.cz
Profil *
Děkuji za rady, pokusím se opravit
jenikkozak
Profil
4host.cz:
- Máme veškeré texty považovat pouze za výplňový český Lorem Ipsum, že? V opačném případě by to chtělo sehnat si někoho, kdo aspoň trochu umí česky.
- Nenatrefil jsem na žádný prohlížeč, kde by trojúhelníčky u Aktualit na úvodní stránce nepřekrývaly text. Myslel jsem si, že asi používám příliš velké písmo. Jenomže Vaše stránka na nastavení velikosti písma kašle.
- Jméno autora citovaného textu na úvodní straně v „Názorech naŠich zákazníkŮ“ (takhle podobně se mi ten text zobrazuje) bych dal nad citovaný text. Uvozovky, kterými tyto citace začínají, by patřily na konec. (Aby uvozovaly přímou řeč, musely by být otočeny o 180 °.)

Trochu mimo, neměl by provozovatel mít spíše živnost: „Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály“?
o_O
Profil
- V patičce vyjíždí text u sociálních sítí mimo pozadí
- ^ funguje pouze na úvodní stránce (pravděpodobně špatná relativní adresa pro JS), a u objednávky (kde jsou ovšem texty anglicky)
- V případě, že kliknu na text u novinky (ne nadpis) se novinka skryje - Proč? Když na počítači čtu, v drtivé většině případů si přečtenou část označuji
- Pokud ty texty nejsou jen výplňové, najal bych si nějakého korektora (toto mi připadá jak překlad od GoogleTranslatoru)
- Čísla u novinek nejsou přesně na středu
- Do kontaktu bych přidal kontaktní formulář, lidé jsou líná stvoření :-)
- Při vypnutém javascriptu mi nefunguje objednávka hostingu - tuším že tam je alert a přesměrování - zobrazí se stránka bez obsahu (v případě nevyplněných polí)
- Při najetí na "Pokračovat" (u vyplňování kontaktních údajů aj.) se změní (divně) styl
- Nepodporujete domény .eu s diakritikou (Špatný formát emailu [název@domena.cz])
- Před dokončením objednávky bych zobrazoval návštěvníkem vyplněné údaje (kontrola aj.)
- Z objednávky vede hlavička na neexistující stránku http://4host.cz/obsah/objednavka/hosting/index.php
Ivy
Profil
* Překlepy: "..bude spuštěn přibližné..", "o dalších věceh..." a další
* Gramatika: "je vše hotový" "Zatím se zaobýváme pouze web hostingem a virtuálníma serverama." a další
* Stylistika: "Hlavní starání se o celou firmu." "Sem budem přidávat firmy, který maj u nás hosting." a další
peta
Profil
FF 500x500
* je to cele moc sedive a mas tam velke cerne plochy
* bod 2 a 3 maji jakesi sipecky, ktere prekryvaji text
* vzhled nedoteka, napr paticka, stred
* texty jsou nalepene na levem okraji
* vzhled mas kazde stranky jiny. Mas udelanou sablonu, co a jak budes resit? Odrazky, tabulky, typy stranek?
* nenasel jsem stranku s informacemi o hostingu pro uzivatele (phpyadmin, co tam bezi za typ db, verze a pod).
* ikonky jsou slozite a netematicke

Vetsinou hosting objednava nekdo jiny nez provozuje.
Me osobne ty stranky nezaujali a vybral bych si jinou spolecnost. Jako cloveka, co potrebuje nekde ulozit data a sem tam spustit php program me v celku nezajimaji pojny jako virtualni, Game, Development, ktere stejne nejsou vysvetlene. Ja to chci mit jednoduse a cesky vysvetlene. technicke pojmy si nech pro nekoho, kdo se oborem zabyva.
4host.cz
Profil *
Děkuji moc. Uvědomuji si, že je potřeba ještě na tom zapracovat. Co se týče textů, tak ty se určitě upraví. Byli psány tzv. "narychlo" .
4hostcz
Profil
Většina by měla být opravena. =)
Davex
Profil
4hostcz:
Být vámi, tak neklamu spotřebitele tvrzením, že máte něco nejlevnější na trhu, protože to není pravda. U VPS také postrádám podrobnosti co znamená maximální spolehlivost a bezpečnost - jaká jsou připravena opatření při výpadku fyzického stroje, jaká je redundance, uložení a zálohování dat apod. Někoho by také mohla zajímat agregace CPU a sítě, storage, případně traffic v ceně.
4hostcz
Profil
Ano omlouváme se. Začínáme používat "Jeden z nejlevnějších... " :)
__construct
Profil
4hostcz:
• Logo je „zubaté“ – zrejme sa načítava iný obrázok ako sa má.
• na stránke kontakt by som dorobil kontaktný formulár; možno by nebolo na škodu rozšíriť „paletu“ možností komunikácie (Skype, ICQ…)
• takisto ako Davexovi, aj mne chýbajú podrobnejšie informácie o čomkoľvek (php, MySQL…)
4hostcz
Profil
Na ten kontaktní formulář jsem zapomněl. :/
jenikkozak
Profil
4hostcz:
Začínáme používat "Jeden z nejlevnějších... " :)
S chutí do toho. Na úvodní stránce je stále nahoře napsáno: „Nejlevnější webhostingový balíček na trhu!“

- „Virtuální server - nejlevnější na českém trhu“
Takový Wedos za stejnou cenu (100 Kč za měsíc) nabízí o 5 GB disku víc. Ale to se dívám jen na snadno dostupné informace o parametrech.
- Kromě prvního bodu platí stále to, co jsem napsal výše.
- Nápis „4host.cz“ by mohl být klikací v celé své výšce. Zatím se dá klikat asi jen do horní poloviny písmen.
- Před dvojtečkou se mezery nedělají. Mezi kvantitu a kvalitu bych ji ale naopak udělal. (Než „19kč“ se mi více líbí „19 Kč“.)
- „O Společnosti“, „100Kč/Měsíc“ - k použití velkých písmen ve slovech společnost a měsíc nevidím důvod.
- Na stránce s objednávkou by nebylo špatné uvést, co vlastně člověk objednává. Proč na této stránce není klasické menu?
- Proč do patičky nedáte užitečnější informaci, než je „Stránky vytvořil a upravil Lukáš Kruntorád“ (+ odkaz na jakýsi podivný web). Místo toho by se tam hodil odkaz na Obchodní podmínky. Předtím by je chtělo dát do nějaké čitelnější podoby. (Pokud není cílem dosažení opaku.) Určitě by se hodilo někam napsat, že uvedené ceny jsou bez DPH, nebo jsou s daní?
„odměna patřící Poskytovateli za poskytnuté Služby vypočítaná v Kompletně vyplněné objednávce, případně uvedená v Ceníku Poskytovatele v aktuálním znění, ke které se připočítá zákonem stanovená DPH;“ „Pokud není na stránkách uvedeno jinak, jsou nabízené ceny služeb zveřejňovány s DPH.“ Opravdu nevím, kolik to bude stát.
- Že by takto jednoduchá stránka potřebovala tak rozsáhlý soubor s kaskádovými styly, si nemyslím. Ale to asi není předmětem kritiky stránky.
- Když zmenším šířku prohlížeče a použiji spodní posuvník, část webu, která bez použití posuvníku není vidět, nemá pozadí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0