Autor Zpráva
Kingsexclusive
Profil
Dobrý den,

Prosím zkušenější o pomoc a radu.
Chtěl bych opravit chyby v html kódu a stylech CSS.

Prostě jakoukoliv kritiku a vše co bych mohl opravit na svém webu.

Budu rád za každou Vaši radu, Všem děkuji za Váš názor a Váš čas.

web: http://www.kings-exclusive.mypage.cz/
Michal Benda
Profil
Hned na první pohled je to grafika a webdesign - podle mě by to měla být teď tvoje priorita - načti si něco o webdesignu, kompozici stránky, přístupnosti, použitelnosti a také něco o teorii barev - nemusíš být ve všech těchto oblastech znalec, ale aspoň trochu by si zběhlý měl být, aby si měl pěkný web.

Na druhý pohled taková poučka - někdy je méně více - tzn. je tam moc prvků, několik menu, název webu je kings-exclusive, na pozadí planety, v menu máš položky "lov ryb" a "stavíme parkoviště" - chtělo by to přesně určit, čím se web zabývá a mělo by to být hnedka poznat - samozřejmě ti v tom trochu pomůže i lepší grafické zpracování a ta přehlednost, o které byla řeč výše.
Plaváček
Profil
Kingsexclusive:

Prvním dojmem je zmatek. Druhým dojmem je také zmatek. Na třetí dojem už jsem neměl sílu. Vypadá to, že jste pravděpodobně tak trochu začátečnicky oslněn možnostmi, které online svět a webdesign samotný skýtá.

Problémem, tím hlavním, je fakt, že návštěvník vašeho webu absolutně netuší, kde se vlastně ocitl a k čemu má web sloužit. To je poměrně zásadní chyba.

Takže z mého pohledu odpověď na otázku "Co bych mohl opravit na svém webu" zní takto: 99 % věcí vyhodit a nechat jenom ty podstatné. Které to ale jsou, vám poradit nemohu, protože netuším, které jsou pro vás důležité.

Nic ve zlém :)
Adrifinel
Profil
1) Stránka se hodně dlouho načítá.
2) Stránka se stále načítá...
3) Stránka se po půl minutě konečně načetla.

Písmo u nový uživatel splívá s pozadím.
Kingsexclusive
Profil
Díky za Vaši skvělou kritiku, pomalu to budu dávat do kupy aby to za něco stálo.Děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0