Autor Zpráva
Aniczka
Profil
Moc prosím, ohodnoťte můj web traja.wz.cz/aniczka. Je to více méně můj první web, původně jsem to měla udělaný v rámech, to už jsem díky Bohu předělala.. Tvorbě webu se věnuju necelý rok, jsem amatér, ale i tak bych ráda, aby mé stránky byly pěkné, funkční atd atd :) Kritizujte prosím vše, vzhled, obsah, kód.. Předem moc děkuji i za rady ;)
bojars
Profil
Na tom odkaze je:

Chyba 404 - soubor nebyl nalezen
aaa
Profil *
Ma to spatne zalinkovane.

traja.wz.cz/aniczka
YoSarin
Profil
tady je opraveny odkaz:
http://www.traja.wz.cz/aniczka/
:)
YoSarin
Profil
hmm. tesne... :)
aaa
Profil *
Jinak - ta anketa se mi tam moc nehodi, jak je pod textem zirafa tak se blbe cte. A menu mi v zaleza pod rolovaci listu. A to menu taky zbytecne bije do oci. Jinak celkem pekne. - Mam operu 8.5
Aniczka
Profil
jéé, omlouvám se, nějak jsem to zblbla, když jsem psala ten odkaz.. ještě jednou omluva všem :)
aaa:
já vím, ta naketka by chtěla dát jinam, ale zase já ji chci mít na úvodní strnce, jinak tam totiž nikdo hlasovat nebude..
já to testovala ve všech prohlížečích a všude mi to šlo OK.. kdyžtak pošli screen

a ještě bch se chtěla zeptat.. když si to hodím do validátoru, hází mi to tam šílený věci..
# Error Line 92 column 143: duplicate specification of attribute "WIDTH".

...2.gif" width="160" height="52" width="160" height="52" alt="úvodní stránka

You have specified an attribute more than once. For instance, you have used the "height" attribute twice on the same "img" tag.


# Error Line 92 column 156: duplicate specification of attribute "HEIGHT".

..."160" height="52" width="160" height="52" alt="úvodní stránka"></a><a href


# Error Line 92 column 345: duplicate specification of attribute "WIDTH".

..._zac.gif" width="160" height="29" width="160" height="29" onmouseover="this.s

atd. atd.. co s tím? co jim vadí na tom, že mám u každého obrázku nastavené rozměry? kdybych to tam neměla, taky by to určitě vadilo..
Aniczka
Profil
asi bych tu úvodní anketku dala do menu, pod položky menu, nad počítadlo, nebo pod počítadlo.. co vy na to?
YoSarin
Profil
nn, mu vadi, ze tam mas ty rozmery konkretne treba u toho prvniho uvedeny dvakrat:

a ještě bch se chtěla zeptat.. když si to hodím do validátoru, hází mi to tam šílený věci..
# Error Line 92 column 143: duplicate specification of attribute "WIDTH".

...2.gif" width="160" height="52" width="160" height="52" alt="úvodní stránka

You have specified an attribute more than once. For instance, you have used the "height" attribute twice on the same "img" tag.

Jinak k tem strankam - je to takove nezacate - neukoncene... :) chtelo by to hlavicku a paticku...
A kdyz pouzivas php (i kdyz si nejsem jisty pro co :) ) tak se co nejdrive nauc i MySQL - aby sis mohla delat vlastni anketky, kde nebudes omezena vzhledem a moznostma ktere nabizi blueboard...

YoSarin
Aniczka
Profil
tak jo, úvodní stránku jsem drobně předělala ;) a čekám na další připomínky a rady, za vše budu vděčná!
Aniczka
Profil
YoSarin
jj, MySQL plánuju.. ty anketky mi až tak nevadí, ale knihu si chci udělat svojí.. jenže není až tak moc času
Aniczka
Profil
jinak s těma rozměrama.. ono je to psaný skriptem, kterej mi dělal kamarád a já se v tom až tak moc nevyznám, takže to se musím obrátit na něj, aby to poopravil ;)
Anonymní
Profil *
Je to takové nemastné, neslané. Chybí tomu forma. Jak již tady bylo řečeno, doplnil bych hlavičku patičku, prostě to chce ucelit => promyslet. Navrhoval bych si vzít tužku a začít přemýšlet, co vlastně chci, pak si napsat všechny požadavky na stránky a nakreslit design, ten potom převést do (x)html a css.
Tower
Profil
Je to takové nemastné, neslané. Chybí tomu forma. Jak již tady bylo řečeno, doplnil bych hlavičku patičku, prostě to chce ucelit => promyslet. Navrhoval bych si vzít tužku a začít přemýšlet, co vlastně chci, pak si napsat všechny požadavky na stránky a nakreslit design, ten potom převést do (x)html a css.

Hodilo mi to duplikovaně, pardon...
bojars
Profil
Naozaj zaujímavé stránky.

Niekoľko rád:

- Na podtstránke "ZAJÍMAVOSTI" nemáš deklaráciu dokumentu,

- Doporučil by som Ti aby si sa zamerala na formátovanie pomocou CSS. Napríklad pre tag <p> by som dal niečo preto, aby sa odstavce zobrazovali v českom (slovenskom) formáte. Do toho externého súboru (style.css) si skús nadefinovať toto:

p {text-align: justify; text-indent: 1em; marign-top: 0; margin-bottom: 0;}
.center {text-align: center; text-indent: 0; margin-top: 4em; margin-bottom: 4em;}
h2 {text-align: center;}

Potom by tá stránka zaujímavostí mohla byť takto:

<p class="center">
Na jednom náhrobním kameni v&nbsp;Yorku je tento nápis: <br>
"Nezapomeň, příteli, kdyľ kolem procházíš, <br>
že jaký jsi teď ty... <br>
</p>
<h2">Psychické doklady</h2>
<p>Víra v posmrtný život byla...</p>
<p>V roce 1882 byla založena...</p>
<p>Fakta získaná tímto výzkumem mohou být rozdělena do pěti hlavních kategorií:</p>
<p class="center">
<a href="#Telepatie">Telepatie</a> <br>
<a href="#Psychokineze">Psychokineze</a> <br>
<a href="#Spiritualizmus">Spiritualizmus</a> <br>
<a href="#Zazitek_blizkosti_smrti">Záľitek blízkosti smrti</a> <br>
<a href="#Zivoty_ve vzpomince">&reg;ivoty ve vzpomínce</a> <br>
</p>

... atď.
Aniczka
Profil
Tower
děkuji za připomínku.. no, není až tak moc času, ale uvidím.. rozhodně plánuju časem s tím ještě něco udělat.. nijak radikálně měnit vzhled nechci, ale je pravda, že hlavička a patička neuškodí ;)

bojars
taky děkuji za připomínku, opět platí, že až bude čas, promyslím to :)
bojars
Profil
Aniczka ber to len ako taký úvod do CSS. Týmto spôsobom sa dá zjednodušiť kód stránky.
Aniczka
Profil
bojars já vím, taky to mám částěčně v CSS, jen ne všechno, musím to nějak ucelit.. jenže to chce zase dost volna.. když jsem celý web předělávala (kompletní rekonstrukce), trvalo mi to půlku letních prázdnin.. ono je ot hodně časově náročné..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0