Autor Zpráva
Jakub Slavíček
Profil
Zdravím všechny,

prosím o kritiku či názor na jeden z mých prvních výtvorů.

Jedná se o stránky dělané pro výrobce nábytku a rád bych znal profesionální názor na provedení stránky a upozornění na případné chyby.

Web je podle mě připraven k publikaci a momentálně je dočasně na následující adrese:

http://www.originalniweb.com/skrine_vokoun/index.html

Děkuji všem za Vaše názory

Jakub S.

kuba.slavicek@gmail.com
Sir Tom
Profil
Jakub Slavíček:
Také zdravím,
šíleně DLOUHO se to načítá - nahrávání se mi seklo na 72 % a já jsem již neměl nervy čekat... Takže na stránky jsem se nedostal a nemůžu nic kritizovat. Kdybych byl potenciální zákazník, určitě bych nečekal a šel na stránky konkurence.
Plaváček
Profil
Jakub Slavíček:

Z mého pohledu naprosto zbytečné použití Flashe na komerční prezentaci, která bude jejímu majiteli nejspíš k prdu. Nic ve zlém.
Jakub Slavíček
Profil
Sir Tom:
aha, to moc nechápu, mě se i v práci, kde je prehistorický připojení, stránky načítaj do pěti vteřin.... něco stím udělám, díky za postřeh
Jakub Slavíček
Profil
Plaváček:
V pohodě, díky..klient chtěl po letech oživit stránky a ty původní moc vylepšit nešlo, tak sem to chtěl trochu ve stylu...
king26
Profil
Absolutně mě štve strašně dlouhé čekání, než se něco zobrazí. Opravdu to musí být 5 sekund pro každé kliknutí?
shaggy
Profil
Jakub Slavíček:
Nemoderné, nepekné a zbytočne použitý flash.
Tie efekty mi pripomínajú moje zoznamovanie s Paint Shop Pro. Akurát, že to bolo pred približne 12-13 rokmi.
Chápem, že to chcel klient oživiť, ale tu nie je nič, čo by nešlo urobiť inak, ako flashom. To "oživenie" je násilné, efekty sa majú robiť tak, aby spríjemňovali prácu s webom, ale aby som si ich vôbec neuvedomoval.
lesiak307
Profil
- Skús to otváranie a zatváranie zrýchliť (ale o dosť...) a neviem ako ostatným, no mne pri pohybe grafiky to dosť trhá, čo mi nerobí ani na Youtube v HD.
- Je nutné otvárať fotogalériu v novom okne? Na chvíľu som mal pochybnosť o bezpečnosti.
jenikkozak
Profil
Jakub Slavíček:
Použití flashe na tomto webu považuji za nešťastné.

V pohodě, díky..klient chtěl po letech oživit stránky a ty původní moc vylepšit nešlo, tak sem to chtěl trochu ve stylu
Ty původní jsou na adrese pavoky.cz? Ty se přece vylepšit dají. Tvůj krok považuji spíše za velký skok. Ale zpět. Design se mi nelíbí - stránka je oříznutá, menu nevypadá hezky, výrazné stíny se tam nehodí.
Ovládání webu je nepohodlné - z každé stránky se musí klikat na „zpět“, ovšem ne v prohlížeči (tlačítko zpět v prohlížeči jaksi nefunguje). Fotogalerie je kdesi pryč, materiály se otevírají nešikovně v PDF, nemohu si podstránku otevřít v nové záložce, ze stránky Kontakt si ani nemůžu zkopírovat e-mailovou adresu, abych mohl použít svůj webový klient; objednávkový formulář v PDF místo HTML? Odkazy nejsou v textu zvýrazněné, člověk musí zuřivě po stránce přejíždět, aby viděl, že tam někde se něco začervená.

Na tomhle konceptu se dají vylepšit dvě věci. Tou první je opravení druhé položky v menu (materilály), druhou je smazání Flashe. Jenže pak tam nic nezbude. :-/ Pokud bych si mohl vybrat mezi tvou verzí a tou stávající, vyberu tu původní. Nic ve zlém, ale snaha o originalitu dokáže být dost kontraproduktivní.
Rellik
Profil
Celkem pomalé načítání při prvním spuštění a to mám 16Mb/s Zbytečné přejíždění "něčeho" po každém kliku na menu. Odkaz "Fotogalerie" nevede na galerii a víc se mi s tím zabývat díky tomu efektu při kliku na menu, nechtělo...
Adrifinel
Profil
Na mě působí děsně divně ta červená na tom dřevu, zvolila bych něco jiného... třeba udělat stylu korkové desky by nemuselo být špatné...
ludekbrno
Profil *
Jakub Slavíček:

Je si klient vědom a počítá s tím, že nová verze stránek ve Flashi mu velmi brzy naprosto vypadne z výsledků vyhledávačů a už jej nikdo nenajde přes Seznam a Google? To mi připadá jako nejpodstatnější a v určitých případech i likvidační problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0