Autor Zpráva
Has
Profil
Zdravím, zajímá mě váš názor na můj projekt, kde nabízím malování obrazů podle fotografie (www.obrazovice.cz)

Je to celkem jednoduchý koncept - zákazník si vybere jak chce namalovat obraz (malba na plátno nebo kresba na papír), zaplatí symbolickou zálohu 20Kč a my mu za nějakou dobu pošleme emailem náhled díla. Pokud je spokojen, odešleme mu ho poštou (po doplacení zbylé částky). Vesměs to vychází jako perfektní narozeninový dárek, případně i výborný svatební dar (i já s ním měl vždy úspěch).

Ukázka za všechny:

Sir Tom
Profil
Has:
Také zdravím, projekt a nápad to je zajímavý a dobrý. Líbí se mi to. Co se týče webu - tak ten je taky v pohodě. Jasný, stručný, výstižný. Pěkné...
Jen......
Profil *
Hlavička a celá obsahová část (od parket dolů) by si zasloužila předělat. Ale velmi zajímavý projekt.
Petr ZZZ
Profil
Web mě graficky úplně nepřesvědčil, především ten krvavý flek s textem „Otázka? Nechejte nám zprávu“ vypadá tak nějak... krvavě. Navíc při zůmování stránky překrývá obrázky nebo jiné partie, kde působí divně.

Dívám se na to ve Vídni a míchá se mi tam čeština s němčinou:
Kreslíme portréty atd... a hned vedle: Finde uns auf Facebook usw...

Klopýtl jsem o překlepy:
Tihle lidí pro Vás malují.
(ak.mal.Tomáš Lahoda)? (Za tečky patří mezery a na co tam je otazník?)
Objednat kresbau tužkou.

Chválím přehlednost, hned jsem se zorientoval a dozvěděl vše důležité. Jako nápad je to určitě zajímavé a držím palce, ať se daří!
Ivy
Profil
Nakoukla jsem tam několikrát ale pokaždé jsem utekla. Lítá to tam na mě přespříliš rychle.
Rellik
Profil
Na stránce s ceníkem, mi vadí ta poskakující pravá strana s tou rekapitulací. Když tak na to tak koukám, tak je to všude, kromě úvodní stránky. To bych nechal ať si to klidně odjede a nebo pokud to má být vidět pořád tak bych tomu nastavil fixní pozici... jinak je to fajn..
lesiak307
Profil
Veľmi sa mi páči projekt ako celok. Nie je to tuctové.

Jediné čo mi na stránke vadí je, že ten text nie je prehľadný. Skúsil by som jemnejší odtieň odkazov v textoch. Ale ináč podľa mňa, veľmi pekné.
Has
Profil
Díky za tipy! To poskakování panelu časem pořeším, zatím nejsou kapacity.

Kde myslíte, že by se dal projekt dobře propagovat?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0