Autor Zpráva
Tomkinss
Profil
Zdravím,
Prosím o ohodnotenie webového katalógu Webdir.sk

www.webdir.sk

Vopred ďakujem.
shaggy
Profil
Tomkinss:
Na čo je to dobré? Čo prináša iné oproti konkurencii? Prečo by som sa tam mal registrovať? Je rok 2011, nie 1997, takéto katalógy majú svoje najlepšie časy za sebou.
Tomkinss
Profil
Už len kôli spätným odkazom :)
Taktiež aj nejaký ten cielený klient, ktorý si o Vás prečíta. Je mi jasné, že časy, ked spĺnali funkciu vyhľadávačou sú dávno preč, ale význam ešte určite majú.
Net
Profil
Tomkinss:

Dizajn a farby príjemné, aj keď nie práve revolučné. Stránky sa načítavajú bleskovo. Formulár na pridávanie nových stránok je prehľadný a jednoduchý. Kategórie a podkategórie sú zvolené prijateľne. Captcha sa dá ľahko čítať čo je pre užívateľa dobrá správa.V údajoch prevádzkovateľa na podstránke Kontakt nevidím IČO.

Novú webstránku možno pridať aj ako sponzorovaný link /3 Eurá/ nie je však uvedené akým spôsobom bude suma uhradená, a nie je jasné či je to jednorázová platba alebo pravidelne sa opakujúca /každý rok?/. Od katalógu ktorý ponúka platené služby rozhodne očakávam viditeľne zverejnené Obchodné podmienky aj s uvedeným obchodným menom a IČO prevádzkovateľa.

Poznámka na záver: ďaľším krokom by mala byť registrácia tohto katalógu do zoznamov katalógov /www.seznamkatalogu.cz atd./. Na Slovensku je cca 120 katalógov rôzneho významu, v ČR cca 1000 katalógov - väčšinou sa jedná o všeobecné katalógy. Nemyslím si že internet potrebuje ďaľší všeobecný katalóg.

Prečo radšej nespraviť špecializovaný oborový katalóg na niektorú vyhľadávanú tému v ktorej sa vyznáte? Tam by ešte boli šance na úspech katalógu /a možno aj na nejaký zisk/.
shaggy
Profil
Tomkinss:
Už len kôli spätným odkazom
S prakticky nulovou hodnotou. Radšej sa zameriam na spätné odkazy, ktoré budú mať pre mňa viac úžitku.

Taktiež aj nejaký ten cielený klient, ktorý si o Vás prečíta.
To by sa k tomu katalógu musel najprv dostať. Čiže teraz namiesto toho, aby si vyhľadal môj web cez google, si musí vyhľadať tvoj katalóg a v ňom si nájsť môj web. Lebo iná situácia, ako by sa mal dostať na tvoju stránku, mi nenapadá.

časy, ked spĺnali funkciu vyhľadávačou sú dávno preč, ale význam ešte určite majú.
Odporuješ si v jednej vete.
Katalógy význam majú, občas ich aj ja použijem - ale význam majú iba veľké, zabehnuté a udržiavané katalógy. Nie nové, ktoré neprinášajú žiadnu pridanú hodnotu.
Povedz mi - prečo by som mal uprednostniť platený link v tvojom katalógu a nevyužiť služby jedného z veľkých katalógov? Daj nejaký argument.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0